Aplikace na nový rok - 10. část

Podle ankety z roku 2020 si 42 % Čechů dává na nový rok předsevzetí. Nejen pro ně jsme si připravili tipy na aplikace, které jim pomohou se splněním závazků.

Najdu si partnera

To nejlepší nakonec? Spíše to nejtěžší! Mobilních seznamek je jak máku, ale efektivní zrovna nejsou. Aplikace jako Tinder, Badoo nebo Twoo mají čím dál vyšší nároky na peněženku. Platby za různé Premium účty vám dají výhodu před početnou konkurencí, ale úspěch nezaručí. Podle statistik je mezi uživateli Tinderu 72 % mužů – obrovský nepoměr.

Spíše dejte šanci Facebook Seznamce, která je na českém trhu novinkou. Ačkoliv je randicí aplikace součástí aplikace Facebook (klikněte na ikonku tří čárek vpravo nahoře a najdete ji), samotné seznamování je od sociální sítě odděleno. Facebook nejenže vám nebude navrhovat seznámení s přáteli, ani jim neprozradí, že si někoho hledáte.

A když už konečně dojde na rande? S tím už vám nepomůžeme. I když… Je tu jistá česká aplikace, která obsahuje konverzační témata, neotřepané hlášky a tipy, kam zajít na rande. Jmenuje se Becomme, ale za její obsah teda ruku do ohně nedáme!

  • JAK VYTRVAT? ZÁKLADEM JE NEPŘEPÁLIT START. POKUD SI PRO PROPAŘENÉM SILVESTRU NAORDINUJETE SALÁT A VODU, MOC DLOUHO TO NEVYDRŽÍTE.