Zima 2022

Hlavním tématem zimního čísla Applikací jsou aplikace na zimu. Představíme vám několik šikovných apek, které poradí u zimních sportů, počasí i navigace. Na čtyřech stránkách jsme si posvítili na další fenomén. Po Robloxu a Spoj 3 hrách vám představíme AR hry. Podívali jsme se také na úpravu fotek. Ukážeme si, jak využít iOS 16 naplno. Vysvětlíme si často používané anglické pojmy. Máme toho ale pro vás mnohem, mnohem více.

Podzim 2022

S příchodem září a nového školního roku se v 36. čísle podíváme na studijní aplikace. Doporučíme vám šikovné apky, které vám pomohou zvládnout látku, zatímco o několik stránek dál představíme aplikace, jež vám pomohou s organizací všech úkolů. Podíváme se také na blížící se iOS 16 a na čtyřech stránek si představíme další fenomén. Po Robloxu jsme se detailně podívali na Spoj 3 hry. Máme toho ale pro vás mnohem, mnohem více.

Léto 2022

S 35. číslem Applikací přicházejí do redakce nové tváře, nová krev a s ní i nové nápady. Ale nebojte, nebudeme měnit, co funguje, jen se zaměříme na různá drobná vylepšení. Několik z nich můžete vidět už v tomhle čísle. Máme pro vás rady o tom, jak začít streamovat. Také srovnáváme předplatné Google Play Pass a Apple Arcade. A podívali jsme se na aplikace, které byste si neměli zapomenout přibalit na dovolenou.

Jaro 2022

Hlavním tématem 34. čísla je opět bezpečnost na internetu. Po virech jsme se zaměřili na trackery, které sledují data uživatelů. Věříme, že spoustu z vás zaujme také pitva apky Google Play. Na zoubek jsme se podívali PUBG: New State, stejně tak survivalu Lost Light. Přinášíme také přehled mobilních titulů, které by v letošním roce měly zavítat na naše displeje. Nechybí Gadgety a souhrn z CES 2022.

Zima 2021

Hlavním tématem zimního vydání časopisu Applikace jsou sice seznamky, ale většina stránek byla zasvěcena mobilním hrám. Naučíte se vyhrávat v Pokémon UNITE, zavítáte do virtuální Středozemě ve hře Lord of the Rings: War a zazávodíte si v realistických závodních simulátorech. Že vás hry moc neberou? Nevadí, nouze není ani o neherní témata. 

Hlavním tématem 32. čísla je bezpečnost. Jak velkým nebezpečím jsou pro mobil viry a co dělat, když se mi telefon nějakým tím malwarem nakazí? Vysvětlíme, poradíme! Další stránky jsme věnovali třeba aplikacím pro nejmenší, apce Český florbal, hudbě, sledování času s mobilem a samozřejmě nechybí ani mobilní hry.

Léto 2021

31. číslo má dvě hlavní témata – jedno aplikační, jedno hardwarové. Aplikační inspirovalo Mistrovství Evropy ve fotbale, hardwarové se pak věnuje sluchátkům. Dozvíte se, jak se liší pecky od circumaurálních sluchátek, ale jaká sluchátka jsou pro vás těmi pravými. 

Jaro 2021

Tak trochu herní číslo. Přinášíme velké srovnání dvou nejperspektivnějších služeb pro streamování PC a konzolových her na mobil. Zbylo ale místo i na neherní témata. Ukážeme například, jak si nastavit na iPhonu vlastní ikonky, jak na mobilu obchodovat s akciemi nebo jak se dá pomocí telefonu platit. 

Zima 2020

Obálku zdobí nové Apple Watch, takže je jasné, že jedním z článků bude test chytrých hodinek. Co dál nabízí 29. číslo Applikací? Například aplikace, které vám pomohou splnit vaše novoroční předsevzetí, apky pro monitoring kvality spánku nebo přehled originálních her pro více hráčů. 

Podzim 2020

Aplikace pro předpověď počasí je tím prvním, co si do nového mobilu instalujeme. No jo, ale jakou apku z nepřeberného množství vybrat? Tomu se věnuje téma čísla. Dále píšeme o virech a ochraně před nimi, o iOS 14, zálohování dat, no zkrátka je toho spousta. 

Léto 2020

Je lepší HBO GO nebo Netflix? A co Apple TV+? Tématem čísla jsou aplikace na streamování filmů a seriálů v mobilu. Popsali jsme jejich historii, porovnali je, a nakonec přidali i pár filmových tipů. Streamování je ale jen jedním z mnoha témat. 

Jaro 2020

Také vás neustále otravují hovory od neznámých čísel? Poradíme, jak se jich jednou provždy zbavit. Jelikož jde o první číslo v novém roce, nesmí chybět ani bilancování – přehled nejlepších aplikací a her uplynulého roku. A je toho samozřejmě mnohem víc.

Zima 2019

Hlavním tématem čísla je technologie rozšířená realita. Dozvíte se zábavné i praktické způsoby využití a nechybí ani tipy na konkrétní aplikace. To je ale jen jedno z mnoha témat. Věnujeme se také zimním sportům, budoucnosti televize, eSIM a nechybí samozřejmě ani recenze mobilních her.