Zima 2021

Hlavním tématem zimního vydání časopisu Applikace jsou sice seznamky, ale většina stránek byla zasvěcena mobilním hrám. Naučíte se vyhrávat v Pokémon UNITE, zavítáte do virtuální Středozemě ve hře Lord of the Rings: War a zazávodíte si v realistických závodních simulátorech. Že vás hry moc neberou? Nevadí, nouze není ani o neherní témata. 

Hlavním tématem 32. čísla je bezpečnost. Jak velkým nebezpečím jsou pro mobil viry a co dělat, když se mi telefon nějakým tím malwarem nakazí? Vysvětlíme, poradíme! Další stránky jsme věnovali třeba aplikacím pro nejmenší, apce Český florbal, hudbě, sledování času s mobilem a samozřejmě nechybí ani mobilní hry.

Léto 2021

31. číslo má dvě hlavní témata – jedno aplikační, jedno hardwarové. Aplikační inspirovalo Mistrovství Evropy ve fotbale, hardwarové se pak věnuje sluchátkům. Dozvíte se, jak se liší pecky od circumaurálních sluchátek, ale jaká sluchátka jsou pro vás těmi pravými. 

Jaro 2021

Tak trochu herní číslo. Přinášíme velké srovnání dvou nejperspektivnějších služeb pro streamování PC a konzolových her na mobil. Zbylo ale místo i na neherní témata. Ukážeme například, jak si nastavit na iPhonu vlastní ikonky, jak na mobilu obchodovat s akciemi nebo jak se dá pomocí telefonu platit. 

Zima 2020

Obálku zdobí nové Apple Watch, takže je jasné, že jedním z článků bude test chytrých hodinek. Co dál nabízí 29. číslo Applikací? Například aplikace, které vám pomohou splnit vaše novoroční předsevzetí, apky pro monitoring kvality spánku nebo přehled originálních her pro více hráčů. 

Podzim 2020

Aplikace pro předpověď počasí je tím prvním, co si do nového mobilu instalujeme. No jo, ale jakou apku z nepřeberného množství vybrat? Tomu se věnuje téma čísla. Dále píšeme o virech a ochraně před nimi, o iOS 14, zálohování dat, no zkrátka je toho spousta. 

Léto 2020

Je lepší HBO GO nebo Netflix? A co Apple TV+? Tématem čísla jsou aplikace na streamování filmů a seriálů v mobilu. Popsali jsme jejich historii, porovnali je, a nakonec přidali i pár filmových tipů. Streamování je ale jen jedním z mnoha témat. 

Jaro 2020

Také vás neustále otravují hovory od neznámých čísel? Poradíme, jak se jich jednou provždy zbavit. Jelikož jde o první číslo v novém roce, nesmí chybět ani bilancování – přehled nejlepších aplikací a her uplynulého roku. A je toho samozřejmě mnohem víc.

Zima 2019

Hlavním tématem čísla je technologie rozšířená realita. Dozvíte se zábavné i praktické způsoby využití a nechybí ani tipy na konkrétní aplikace. To je ale jen jedno z mnoha témat. Věnujeme se také zimním sportům, budoucnosti televize, eSIM a nechybí samozřejmě ani recenze mobilních her.