OnePlus představí mobil i hodinky pro fanoušky hry Cyberpunk 2077

OnePlus představí mobil i hodinky pro fanoušky hry Cyberpunk 2077

Vychytávka 8. 11. 2020

Jedna z nejočekávanějších her současnosti – Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt RED – se dočká vlastní edice mobilu od OnePlus. To není žádná novinka, různě kvalitní fotky mobilu putují internetem už pár týdnů.

Nyní máme ale poprvé možnost prohlédnout si mobil v celé jeho kráse, a to i s příslušenstvím. Jedná se o upravenou verzi vlajkové lodi OnePlus 8T se Snapdragonem 865, AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a rozlišením 1080 x 2400, a s 8 až 12 GB RAM.

Výrobce musíme pochválit, že si dal na speciální edici opravdu záležet. Není to jen původní mobil s logem hry. Liší se i použité materiály (speciální edice má lesklou i matnou část) a fotografický modul byl výrazně rozšířen, i když samotný foťák je zřejmě stejný.

Součástí balení by podle fotky měl být i gumový kryt se stylovým výřezem, nabíjecí kabel a adaptér s logem hry a zřejmě i odznáčky, respektive přívěsky s motivy subkultur, které obývají svět Cyberpunku 2077.

Kromě fotky mobilu se na čínské sociální síti Weibo objevily poprvé také řemínky k hodinkám OnePlus s motivem hry. O tom, že OnePlus představí vlastní chytré hodinky, se spekuluje už 4 roky a nová fotka nám dává naději, že premiéra OnePlus Watch je za dveřmi.

Značka OnePlus má sice od letoška českého distributora, ale šance, že bychom se OnePlus 7 Cyberpunk 2077 Edition mohli dočkat i my, je mizivá. Tato speciální edice se má prodávat jen v Číně.  

GALERIE

Čtěte také

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Poco M3 láká na velký displej a baterii s bezkonkurenční kapacitou

Různé Vychytávka Před 21 hodinami

Mobil Poco M3 se sice představí až zítra, ale už dnes je oficiální Twitter účet výrobce plný indicií, které napovídají, jaké parametry...

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Caviar „vylepšil“ iPhone 12 Pro o zlaté přesýpací hodiny

Různé Před 21 hodinami

Společnost Caviar, které se specializuje na luxusní úpravy mobilních telefonů, představila speciální verzi iPhonu 12 Pro vytvořenou ku...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail