Sluchátka Huawei FreeBuds 3i dokáží ztlumit okolní hluk

Sluchátka Huawei FreeBuds 3i dokáží ztlumit okolní hluk

Vychytávka 10. 5. 2020

Sluchátkám FreeBuds od Huawei se přezdívá AirPody pro Android, ačkoliv je mohou využívat i majitelé iPhonů. Applovským sluchátkům se podobají nejen vzhledem, ale i některými funkcemi. Například snadným párováním. Stačí pouze otevřít krabičku a na displeji mobilu se obratem objeví výzva, na niž odpovíte jedním tapnutím. A je spárováno! Má to ale jeden háček, funkci podporují jen telefony stejné značky. Platí to i pro „detekci uší“. Hudba se automaticky zastaví, jakmile si sluchátko vyndáte z ucha.

Další funkce už jsou dostupné všem. Ať už jde o dotykové ovládání, kvalitní reprodukci, kterou zajišťuje dynamický 10mm měnič (taková je aspoň teorie, skutečnou kvalitu zvuku otestujeme až v recenzi), a hlavně aktivní tlumení okolního hluku. Sluchátka FreeBuds 3i dokáží snížit hladinu hluku z okolí až o 32 dB. Pomáhá jim s tím systém tří mikrofonů na každému sluchátku. Dva jsou vně a jeden je namířen – věřte tomu nebo ne – přímo do ucha. Jeho úkolem je kontrolovat kvalitu zvuku při hovorech.

Baterie vystačí na 2,5 hodiny telefonování a 3,5 hodiny přehrávání hudby. Šťávu na dalších 14,5 hodiny pak dodá nabíjení krabička. Česká Huawei FreeBuds 3i cena zatím nebyla stanovena, ale měla by se pohybovat mezi 3 a 4 tisíci korunami.

GALERIE

Čtěte také

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Hra 4. 7. 2020

Hra MudRunner, která vyšla původně v roce 2017 na PC, Xbox One a PS4, míří na mobily. Mobilní verze vyjde 15. července. Nejedná se o...

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Vychytávka 2. 7. 2020

LG představilo sluchátka s UV krabičkou, Samsung nabízí pro změnu bezdrátovou nabíječku na mobil, která pomocí ultrafialového...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail