Legendární hra Doodle Jump se dočkala pokračování

Legendární hra Doodle Jump se dočkala pokračování

Hra 25. 12. 2020

Doodle Jump se řadí k prvním herním hitům na App Store. Ikonku se zeleným mimozemšťánkem měl na svém iPhonu v roce 2009 snad každý. A nejen na iPhonu. Hra vyšla později také na PC, herních konzolích a dokonce má i svůj arkádový herní automat!

Podaří se nově vydanému pokračování navázat na úspěch jedničky? V jádru je to ta samá primitivní skákačka. Mimozemšťan skáče a hráč nakláněním telefonu určuje směr. Po levelech jsou rozmístěny power-upy, jako například jet pack, ale i nepřátelé, kteří vás srazí zpátky na zem.

Jak se pokračování odlišuje od originálu? Pár rozdílů tu je. Když opomeneme (v rámci možností) vylepšenou grafiku, tak je největším novinkou systém sbírání hvězdiček, s nimiž si odemykáte nové postavy. Ale pozor, s každou novou postavičkou přichází ruku v ruce i nové prostředí a nepřátelé. Jako pračlověk si musíte dávat pozor na dinosaury, jako mimozemšťan na létající talíře a jako Aladin na džiny.

Hra je ke stažení zdarma (zatím jen pro iOS), ovšem obsahuje reklamu. Pokud vám reklamní bannery vadí nebo chcete podpořit vývojáře, tak si je můžete nechat odstranit za jednorázový poplatek 129 Kč.

Hru Doodle Jump 2 si můžete stáhnout zde.
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

GALERIE

Čtěte také

Děti nemají na TikToku co dělat. Italské úřady daly provozovateli sociální sítě ultimátum

Děti nemají na TikToku co dělat. Italské úřady daly provozovateli sociální sítě ultimátum

Aplikace Před 7 hodinami

Italský Úřad na ochranu osobních údajů zablokoval části uživatelů přístup na sociální síť TikTok. Důvodem je nedostatečné...

YouTube konečně podporuje HDR video na konzolích Xbox

YouTube konečně podporuje HDR video na konzolích Xbox

Různé Před 7 hodinami

Majitele konzolí Xbox One (S/X) a Series S/X si konečně mohou přehrávat videa na YouTube s vysokým dynamickým rozsahem. Podmínkou je, že...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail