První herní mobil od Lenova má dvě batery a kameru na boku

První herní mobil od Lenova má dvě batery a kameru na boku

Různé 23. 7. 2020

Mobily pro hráče se obvykle vyznačují agresivním designem, který hraje všemi barvami, a vysokým výkonem. Některé telefony přidávají i nové ovládací prvky a další speciality, jako je například aktivní chlazení, stereo repráky, displej s vysokou obnovovací frekvencí a tak podobně.

Herní mobil Legion Phone Duel od Lenova není výjimkou. Na první pohled si všimnete výstředního designu, který zdobí výrazné barvy a drsné nápisy. Na jednom z okrajů jsou si pak můžete všimnout vyznačených ultrazvukových dotykových senzorů, které suplují zadní tlačítka (triggery), a uprostřed se (nezvykle) nachází vyjíždějící selfie kamera s 20 megapixely. Místo ke cvakání selfíček je ale určena spíše ke streamování. Na zadní straně jsou pak další dva foťáky: 64megapixelový senzor a širokoúhlá 16MPx kamera. Displej má úhlopříčku 6,65 palce a obnovovací frekvenci 144 Hz.

Kdybyste telefon rozebrali, uvnitř byste našli procesor Snapdragon 865 Plus a 12 nebo 16 GB LPDD55 RAM. Úložiště (UFS 3.1) nabízí 256 nebo 512 GB místa. Něco takového by se asi dalo čekat. Nezvyklá je ale dvojice baterií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Důvodem pro „rozdělení“ baterie je podle Lenova efektivnější chlazení, které má na starosti chladící systém na bázi kapaliny. Baterie podporují rychlonabíjení, součástí balení je 90W nabíječka, se kterou nabijete 50 % kapacity za 10 minut a 100 % za půl hodiny.

Legion Phone Duel by se měl začít prodávat ještě tento měsíc v Číně, později bude uveden i v Evropě. Cena ani datum premiéry zatím nejsou známy.

GALERIE

Čtěte také

Mapy Google se vrací na Apple Watch. V plánu je i vylepšení verze pro CarPlay

Mapy Google se vrací na Apple Watch. V plánu je i vylepšení verze pro CarPlay

Aplikace Před 12 hodinami

Chytré hodinky od Applu mají sice poměrně malý displej, ale to neznamená, že by se nedaly využít pro navigaci. S novou aplikací Mapy...

Google Fit rozšiřuje měření sportovních aktivit o nové údaje

Google Fit rozšiřuje měření sportovních aktivit o nové údaje

Aplikace Před 13 hodinami

Aplikace Google Fit je takových sportovním centrem mobilů s Androidem. Najdete tu údaje o ušlých krocích i celkové aktivitě. Ať už si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail