Mobilní Tetris přidává hru o peníze a mod battle royale

Mobilní Tetris přidává hru o peníze a mod battle royale

Hra 9. 7. 2020

Na Google Play a App Store se nedávno odehrála podivná škatulata. Ze dne na den zmizely všechny verze hry Tetris od EA a obratem byly nahrazeny jediným Tetrisem od společnosti N3TWORK. Hra to byla primitivní, v podstatě obsahovala jen základní mód, který si mnozí z nás pamatujeme ze starých konzolí.

Když jsme Tetris spustili dnes, nestačili jsme se divit. Chudá nabídka se rozšířila o dvojici nových módů, kterým vévodí Battle Royale. Podobně jako v konzolovém Tetris Royle se i tady utkáte proti 99 hráčům, přičemž vyhrává ten, kdo zůstane jako poslední. Háček je v tom, že se hra neustále zrychluje, takže už po pár minutách většina lidí odpadne. Za herní úspěchy získáváte body, které si můžete díky tabulkám porovnat s ostatními hráči. K dispozici je tabulka globální, národní a lokální. V našem případě ale lokalizace selhala a zařadila nás do Mníšku pod Brdy, ačkoliv máme redakci v Praze.

Pojďme se ale podívat na další módy... Kromě nekonečné sólo hry, která neskončí, dokud to nepokazíte, a popsaného Battle Royale je v menu také multiplayerový Play Together – v tomto případě hrajete proti přátelům, které pozvete do hry. Pokud Tetris povolíte přístup k mikrofonu, tak si během hry můžete i povídat.Zdaleka nejlákavějším módem je ale Tetris Primetime. Jedná se o moderovanou show, kde si hraje o peníze. Za rok plánují vývojáři rozdat milion dolarů (každý večer se bude hrát v průměru o tisíce dolarů). Opět se hraje vyřazovacím způsobem. Podmínkou účasti je věk 18 let a výše, a adresa v některé z 15 zemí, kde se bude Primetime prostřednictvím vysílat. Bohužel, Česká republika mezi nimi zatím není, ovšem autoři slibují, že v budoucnu seznam zemí rozšíří. V sousedním Německu se například o peníze hrát může.   

Nový Tetris si můžete stáhnout zde.
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

Čtěte také

Mapy Google se vrací na Apple Watch. V plánu je i vylepšení verze pro CarPlay

Mapy Google se vrací na Apple Watch. V plánu je i vylepšení verze pro CarPlay

Aplikace Před 13 hodinami

Chytré hodinky od Applu mají sice poměrně malý displej, ale to neznamená, že by se nedaly využít pro navigaci. S novou aplikací Mapy...

Google Fit rozšiřuje měření sportovních aktivit o nové údaje

Google Fit rozšiřuje měření sportovních aktivit o nové údaje

Aplikace Před 13 hodinami

Aplikace Google Fit je takových sportovním centrem mobilů s Androidem. Najdete tu údaje o ušlých krocích i celkové aktivitě. Ať už si...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail