Twitch přidává sekci věnovanou e-sportům

Twitch přidává sekci věnovanou e-sportům

Hra Různé 29. 4. 2020

Zatímco klasické sportovní ligy a turnaje byly v období koronavirové pandemie přerušeny, e-sport jede dál. Některé sportovní kanály dokonce zařadily e-sport do svého vysílání, a i někteří profesionální sportovci vzali místo míče/hokejky/rakety/atd. do ruky gamepad.

Stanice ESPN uspořádala turnaj hvězd NBA ve videohře NBA 2K20, Karolína Plíšková se zúčastnila charitativního turnaje ve hře Tennis World Tour a Facebook láká na turnaj tenistů a celebrit ve hře Mario Tennis Aces. Takhle vypadá sportovní sezóna v roce 2020.

E-sport je zkrátka na vzestupu. I proto na Twitchi vznikla nová, hlavní sekce nazvaná E-sporty. Uvnitř najdete pěkně pohromadě právě probíhající turnaje a ligové zápasy v populárních hrách se záznamy a stěženími scénami ze zápasů již odehraných. Nechybí ani odkazy na profily profesionálních hráčů, co zrovna vysílají, a databáze her, co zároveň slouží jako filtr streamů. Co nám chybí, je nějaký kalendář nadcházeních akcí, ale to už bychom asi požadovali příliš.

Samozřejmě, e-sport se na Twitchi vysílá odjakživa, ale dosud jsme museli zápasy hledal mezi tisíci běžných streamů, takže samostatná sekce je vítanou novinkou. Doufejme, že se časem dostane i do mobilní aplikace.

Čtěte také

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Offroadový simulátor MudRunner míří na mobily. Tady je ukázka!

Hra 4. 7. 2020

Hra MudRunner, která vyšla původně v roce 2017 na PC, Xbox One a PS4, míří na mobily. Mobilní verze vyjde 15. července. Nejedná se o...

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Nová bezdrátová nabíječka od Samsungu má antibakteriální účinky

Vychytávka 2. 7. 2020

LG představilo sluchátka s UV krabičkou, Samsung nabízí pro změnu bezdrátovou nabíječku na mobil, která pomocí ultrafialového...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail