První zastávka Android Roadshow 2015 již tuhle sobotu!
V sobotu proběhne v Praze první zastávka Android RoadShow 2015. Na návštěvníky budou čekat jak zajímavé ukázky nejnovějších technologií, tak i přednášky na rozličná témata. Na místě budou k vidění a vyzkoušení nejnovější telefony od značek jako Samsung, Asus nebo Acer. Právě Samsung bude také na místě ukazovat svoje brýle pro virtuální realitu Gear VR a dokonce bude možné na místě zakoupit příslušenství i telefony se slevou 500 Kč!

V přednáškovém sále se pak vystřídá hned několik řečníků – celý program najdete zde. Za nás vybíráme dvě přednášky na téma chytrých domácností (od zástupců Samsungu a Belkinu), případně o mobilních hrách. Jedna přednáška bude věnována tomu, jak Nvidia Shield mění mobilní hraní, o druhou se postarají vývojáři z Madfinger Games, kteří stojí za hity jako Shadowgun nebo Dead Trigger 2. Co si ale budeme povídat, zajímavé jsou všechny

Akce se koná v sobotu 16. května v hotelu Olympik Tristar a to již od deváté hodiny ranní! Lístky si můžete koupit na webu www.androidroadshow.cz!