5 důvodů, proč tuhle sobotu vyrazit na Alza Android RoadShow
Nevíte, co podniknout o víkendu? Pokud budete v Praze, tak můžete vyrazit na Alza Android RoadShow 2015! V sobotu se totiž série přednášek a přehlídka mobilních technologií podívá do Prahy. Je to navíc poslední šance, jak se letos na Alza Android RoadShow dostat. Jedná se totiž o poslední zastávku. Neváhejte tedy a registrujte se na oficiálních stránkách!

A pokud potřebujete trochu přesvědčování, tady je pět důvodů, proč byste měli na Alza Android RoadShow vyrazit…

Zajímavé přednášky – Na místě vystoupí vývojáři z Madfinger Games (autoři Dead Trigger, Shadowgun nebo novinky Unkilled), případně se dozvíte něco o bezpečnosti či termokamerách, které můžete umístit třeba na drony.

TOP zařízení – Pokud vás zajímají mobily a všechno kolem nich, na místě uvidíte nejnovější telefony značek jako Samsung, Acer, Huawei, Xiaomi a dalších. K dispozici bude i celá řada zajímavých gadgetů a wearables.

Soutěže – Návštěvníci Alza Android RoadShow budou soutěžit o mobilní telefony i chytré hodinky či náramky. Jedná se o Acer Iconia One 8, Belkin Switch+Motion, Huawei P8 Lite, THL A3, Samsung Gear S a Huawei TalkBand B2!

Chytrá auta – na Alza Android Roadshow dorazí i chytrá auta. Budete se moci podívat na vozy Tesla Model S a BMW i8. A nejen to – několik z vás se bude moci v těchto vozech i projet! Taková Teslička to přitom zvládne z nuly na sto za 4,4 sekundy!

Chytré hračky a virtuální realita – na své si přijdou i hráči a to nejen ti mobilní. Osahají si různé chytré hračky, které mohou ovládat svým mobilem, zahrají si na tablet Nvidia Shield, případně se ponoří do virtuální světa díky brýlím Gear VR!

Registrujte se na Alza Android Roadshow!