Farming Simulator 23 hodlá výrazně obohatit zážitek

Na PC, PlayStationu a Xboxu hráči sejí, hnojí a sklízejí už od listopadu 2021 - Farming Simulator 22 přesvědčil během roku více než čtyři miliony hráčů. Nyní švýcarské studio Giants Software přichází s dlouho očekávaným Farming Simulatorem 23, který vyjde 23. května pro chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS, stejně tak pro Nintendo Switch s českými titulky.

Hra se pochlubí více než stovkou autentických traktorů, kombajnů a dalších vozidel a zemědělských strojů od předních výrobců na trhu, jako jsou Case IH, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, John Deere, Krone, New Holland a Valtra.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Lákavou novinkou jsou výrobní řetězce z Farming Simulator 22. Ty zážitku dodávají větší hloubku: pšenici v mlýnu přeměníte na mouku a z té upečete chléb, zatímco dřevo lze zpracovat na nábytek. Kromě krav, koní, prasat a ovcí bude možné chovat také kuřata; hrozny, olivy a čirok obohacují již tak velmi bohaté portfolio plodin.