PUBG Mobile navazuje partnerství s další automobilkou

V PUBG Mobile lze zažít ledacos a projížďka v zajímavých a drahých automobilech není vůbec žádnou výjimkou. Nyní se mezi tyto vyvolené přidává i automobilka značky Dodge. Ta přináší modely, které hýří silou, výkonem a stylem.

Tohle partnerství přináší na bojiště PUBG Mobile dvě nabušené bestie, jejichž rychlosti a síly rozhodně využijete. Tím prvním je Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye Widebody, který je vybaven motorem HEMI V8 o objemu 6,2 litru s vysokým výkonem a dosahuje obrovského výkonu 797 koní.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Druhou neposednou kráskou je Dodge Charger SRT Hellcat Redeye Widebody, který je označován za jeden z nejvýkonnějších sériových sedanů na světě. I on je vybaven motorem HEMI V8 o objemu 6,2 litru, což značí pořádnou sílu. Charger má relativně modernější vzhled, ale srdcem je to stále svalovec.

O rychlost tedy nouze rozhodně nebude, a co se týče barevného provedení, Challenger je k dispozici v barvách Blaze a Lime, zatímco Charger v barvách Fuschia a Tuscan Torque. Na bojiště se obě káry dostanou ve verzi 2.2, která přinese i novou Nusa mapu, jež přinese plno tropické krásy. PUBG Mobile je samozřejmě dostupný na Google Play i App Store.

Zdroje: PocketGamer