Mnoho herních režimů najdete ve strategii Warhammer 40,000: Tacticus

Ať už jste fanoušci válečné deskové strategie Warhammer 40,000, nebo ne, máte se na co těšit. V přípravě je momentálně tahová strategie pro mobilní zařízení, která nese podtitul Tacticus. Čekají na vás složité souboje napříč širokou škálou herních módů.

Bojovat budete s týmem ostřílených vesmírných válečníků, které si postupně odemknete. Liší se svou vzácností, vzhledem a bojovými schopnostmi. Dělí se zároveň do celkem osmi frakcí, najdete mezi nimi třeba nemrtvé nebo orky. Jednotlivým hrdinům půjde vylepšovat zbroj, útoky a schopnosti na bojišti. Jak už to ve strategických hrách chodí, ne každý válečník se hodí na každý úkol. Nad výběrem členů vesmírné skvadry se tedy rozhodně budete muset zamyslet.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Co se samotných herních režimů týče, zní Warhammer 40,000: Tacticus velmi lákavě. Nebude chybět PvE kampaň, souboje hráč proti hráči nebo cechovní nájezdy. Další možnosti zábavy navíc vývojáři postupem času přidají.

Warhammer 40,000: Tacticus dorazí už zanedlouho, konkrétně 15. srpna. Dostupný bude v obchodech Google Play, App Store a Galaxy Store. Dostupné už jsou i předběžné registrace, více informací se dozvíte na oficiálních internetových stránkách. Podívat se také můžete na krátkou upoutávku, jež láká na vesmírné souboje mezi různými frakcemi.