Pokémon Unite oslaví první výročí a odměňuje hráče

Pokémon Unite je MOBA hrou, jež byla vydána 21. července loňského roku. Už zanedlouho tedy oslaví své první výročí a podobně jako jiné tituly, i Pokémon Unite to oslaví rozdáváním široké škály odměn.

Pouze za přihlášení obdrží hráči Holowear a také až pět licencí Unite, jednu za každý den, kdy hru otevřeli. Licence zahrnují Pokémony Pikachu, Lucario, Blastoise, Snorlax a Sylveon, dokonce pro ně obdržíte i kosmetické předměty. Mimochodem, další nové licence vyjdou už za několik týdnů, a to pro pokémony Glaceon, Buzzwole a Tyranitar. V září potom dorazí licence pro jiné Pokémony.

Účastnit se také můžete dvou výzev. Ta první se jmenuje The Aniversary Cake a za splnění různých misí hráči obdrží polevu, kterou lze využít k získání odměn. Pokud splníte výzvu Icy Glaceon, obdržíte speciální licenci na Glaceona. Zahrát si můžete i herní mód Boss Rush, v němž se spojíte s jinými hráči a pokusíte se zdolat speciální bosse. Za vyšší skóre dostanete odměny.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.