Vyšla hra Chimeraland, kde si ochočíte nezvyklá zvířata

Vyšla multiplayerová hra na hrdiny, jejím hlavním předmětem však nebudou souboje s démony ani zlými pohádkovými postavičkami. Těšit se můžete na otevřený svět plný neobvyklých tvorů, na nichž budete moci jezdit stejně jako na koni.

Ochočovat budete divoká zvířata a křížit je, abyste vytvořili chiméry. Létající velryby, okřídlení jeleni a další podivné bytosti budou v Chimeralandu standardem. Objevovat svět budete moci na souši, uprostřed moře nebo ve vzduchu. Potěší i široké možnosti přizpůsobení vašeho hrdiny, stanete se tak tím, kým zrovna budete chtít. Bojovat budete moci zblízka i na dálku.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Starat se pouze o zvířata by nebyla taková zábava, a proto hře nechybí ani mechaniky získávání surovin, vyrábění předmětů, pěstování plodin a vyvíjení technologií. Nejprve začnete s malým přístřeškem, později se však můžete vypracovat k obří vesmírné základně.

Titul Chimeraland je už nyní dostupný pro mobilní zařízení v obchodech Google Play i App Store. Zahrát si jej ale můžete i na počítači, stáhnout se dá ve službě Steam. Recenze jsou však smíšené, častokrát kvůli horší optimalizaci. Doufat tedy musíme, že vývojáři všechny nedostatky opraví.