Apex Legends Mobile startuje novou sezónu

Na to, že Apex Legends Mobile vyšel na mobily poměrně nedávno, tak vývojáři neztrácí čas a už jsou tady s novou sezónou, která nese jméno Cold Snap. Těšit se můžete na novou mapu a další legendu. Tou je Loba, jež se stává novou parťačkou, která je jednotkou podpory a svůj tým podpoří schopností teleportace. To oceníte v případě, pokud byste rádi uzmuli to nejlepší vybavení, které lze ve hře získat.

Aktualizace map nově přináší oblast zvanou Climatizer, ta je navržena tak, aby zastavila sopečnou činnost za pomocí chladu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Pokud zabrousíme do arzenálu zbraní, narazíme na několik nových mrazících novinek, včetně chladicích boxů s pěknou dávkou věcí pro lepší boj. Kromě nich do hry přibudou granáty, ty vytvoří ledovou krustu a nepřátele se místo běhu začnou pomalinku klouzat.

A máte-li chuť vyzkoušet něco nového, je zde možnost zahrát si novou variantu celé hry, a to Winter Warfare. Chybět samozřejmě nemůže ani battle pass, který nabízí zajímavé odměny.

Zdroje: Tisková zpráva