Nová sezóna a aktualizace mapy Livik v PUBG Mobile

Na konci minulého měsíce jsme zde na webu psali o nové aktualizaci, která měla rozšířit oblíbenou střílečku PUBG Mobile o terénní automobil či systém nouzového vyzvednutí. Hlavním předmětem bylo ale vylepšení mapy Livik, po kterém komunita dlouho toužila. To vše už do hry dorazilo.

Na mapu Livik přibyly čtyři nové lokace, které vás vezmou do města, logistického centra plného kontejnerů, krajiny plné zimy a sněhu a na fotbalové hřiště. Vylepšení se dočkala i ochrana proti podvádění, ve hře byste tak měli potkat méně otravných cheaterů.

Zanedlouho, konkrétně 19. května, dorazí taktéž nová sezóna. Do odměn budou zahrnuty třeba tematické brýle, padák, maska a další předměty. Fanoušci seriálu Evangelion se můžou těšit i na speciální kolaboraci, která na mapu přidá anděly. Ve hře by se měl vyskytnout i speciální herní mód inspirovaný seriálem. Akce by měla být spuštěna v následujících dnech, přesné datum bohužel neznáme.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Ještě šílenější je spojení PUBG Mobile a postavičky Baby Shark, která se vyskytla v prvním videu, jež na YouTube překonalo hranici 10 miliard zhlédnutí. Speciální předměty by měly do hry dorazit velmi brzy. Do akce se můžete vrhnout stáhnutím hry v obchodech Google Play a App Store.

Zdroje: Tisková zpráva