Fly&Poop je dokonalý simulátor „pražského“ ptactva

Fly&Poop je sandboxová mobilní hra, zatím vydaná pouze na iOS, kde máte za úkol zachránit holubici Dovy. K její záchraně musíte plnit po městě několik úkolů. Samozřejmě, že jako holub můžete kadit úplně na všechno.

Chester, tedy hlavní postava hry, musí zachránit svojí milovanou Dovy, která je unesena a uvězněna na nejvyšším mrakodrapu v nejmenovaném městě. Jako velmi odhodlaný holub pro záchranu musíte splnit několik úkolů a za odměny získáte věci na opravu ventilátorů, které přifouknou hrdinu k Dovy.

Není ti jen o létání, průzkumu města a o kadění na lidi. Ve městě jsou auta a kočky, kterým se musíte vyhýbat, zatímco budete shánět věci na opravu ventilátorů, případně je opravovat.

Úkoly na plnění jsou jednoduché. Je nutné je dokončovat, protože za odměnu získáte předměty na opravu ventilátorů, abyste získali tolik potřebné věci. Jako jeden z připravených úkolů je roznášení zpráv.

Hra je dostupná zatím pouze na iOS a můžete si ji z Apple Store koupit za 129 Kč. Využít k tomu můžete platbu přes operátora, kdy se částka připíše k vašemu měsíčnímu vyúčtování.

Zdroje: App Store