V TiMi Studios vzniká Need for Speed

Opatrně se můžeme těšit na nové arkádové závody. Oficiální oznámení zatím chybí, ale pracovní nabídka společnosti Tencent odhalila, že v TiMi Studios pracují na Need for Speed Online Mobile pro mobilní platformy.

Neoznámené závody se mají pochlubit otevřeným světem a online prvky. Celá hra je postavena na technologii Unreal Engine 4 a má zahrnout nejrůznější herní režimy. To nám připomíná masivně multiplayerové závody Need for Speed: World, které byly v roce 2010 spuštěny na počítačích.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Tým v TiMi Studios má zkušenosti s nejrůznějšími žánry, jde o autory her jako Call of Duty Mobile, Pokémon Unite nebo Arena of Valor. Tak snad dopadne dobře i NFS.

Posledním dílem NFS pro mobily bylo Need for Speed: No Limits, které ovšem mělo velmi špatně postavené mikrotransakce. Hráči museli dlouho čekat na nejrůznější úkony ve hře, případně si zaplatit.

Pokud máte chuť na nějaké závody, tak můžeme doporučit Asphalt 9: Legends, Mario Kart Tour, F1 Mobile Racing, Real Racing 3 a GRID Autosport.

Zdroje: Reddit