Takhle vypadá Battlefield Mobile!

Mobilní verze Battlefieldu se nečekaně objevila v nabídce Google Play. Stáhnout se sice nedá, ale aspoň máme k dispozici první obrázky ze hry a také pár nových informací.

Zdroj: Google PlayZdroj: Google Play

Hra byla oznámena již dříve. Dosud jsme ale znali jen název vývojářského studia, které dostalo projekt na starost. Jedná se o neznámý, ale nikoliv nezkušený tým Industrial Toys založený Alexem Seropianem ze slavného Bungie.

Zdroj: Google PlayZdroj: Google Play

Battlefield Mobile není mobilním portem žádného dílu z PC nebo konzolí, ale zcela novou hrou vytvořenou mobilům na míru. Ze screenshotů je ale patrné, že vychází z Battlefieldu 3. Pamětníci jistě poznají z obrázků mapu Grand Bazaar, nemluvě o stejných zbraních a bojové technice. Tanky, ATV a další budete moci samozřejmě i řídit.

Zdroj: Google PlayZdroj: Google Play

Popisek zmiňuje také obrovská bojiště a zničitelné prostředí, což je v rámci mobilních her něco nevídaného. Hráči si budou moci vybrat ze čtyř tříd lišících se výzbrojí a výstrojí: Assault, Support, Medic a Recon. Prostě Battlefield, jak ho známe.

Zdroj: Google PlayZdroj: Google Play

Hra by měla vyjít v roce 2022. Ještě předtím proběhne betatest, ovšem pozvánku dostanou zatím jen hráči z Filipín a Indonésie.

Zdroje: Google Play