Hlavním tématem zimního čísla Applikací jsou aplikace na zimu. Představíme vám několik šikovných apek, které poradí u zimních sportů, počasí i navigace. Na čtyřech stránkách jsme si posvítili na další fenomén. Po Robloxu a Spoj 3 hrách vám představíme AR hry a ohlédneme se za tím, jak tenhle fenomén, kterému vévodí titul Pokémon GO, vlastně vznikl.

Podívali jsme se také na úpravu fotek, abyste se mohli přátelům a kamarádům pochlubit profesionálními snímky z mobilu. Tyhle rady se před Vánoci budou jistě hodit. Majitelům iPhonu zase doporučíme článek, v němž se dozví, jak využít iOS 16 naplno. Hodit se také může slovník, kde vysvětlíme, co znamenají pojmy jako RPG, battle royale, cloud nebo streamování.

Máme toho ale pro vás mnohem, mnohem více, včetně tradiční rubriky Gadgety s užitečnými vychytávkami, aktuální novinky ze světa her a technologií, stejně tak recenze karetní hry Marvel Snap a českého titulu Boom Mania. Hra připomínající Bombermana nás nadchla natolik, že jsme si u této příležitosti popovídali s tvůrci.

Číst Stáhnout PDF