Applikace č. 13

15. 12. 2016

Troufneme si říct, že většina z nás si dnes už nedokáže představit život bez mobilního telefonu. Smartphony zprostředkovávají nejen komunikaci, ale také informace, navigaci a v neposlední řadě zábavu.

Výběr nového mobilu představuje důležitý moment, na který by se měl každý řádně připravit. Časopis Applikace vám s tím pomůže. Redaktoři dali hlavy dohromady a sepsali deset stránek rad, jak vybrat ten správný mobil. Dozvíte se výhody jednotlivých platforem, ale i to, jaké technické parametry by měl telefon splňovat.
Samozřejmě pokud nákup telefonu není aktuálně téma, které se vás týká, v časopisu najdete také spoustu dalších zajímavých článků. Rozsáhle jsme se věnovali fenoménu chytré domácnosti. Spotřebiče komunikující přes internet už nejsou sci-fi, ani nedostupným luxusem. Takovou chytrou kameru si můžete klidně sami vyrobit. Poradíme vám jak!

Do nového roku jsme vstoupili s Petrem Márou, odborníkem na time management, který nám v rozhovoru poradil, co udělat proto, abychom byli organizovanější a tím pádem spokojenější než v roce uplynulém.

V časopisu s názvem Applikace samozřejmě nesmí chybět ani aplikace. Dozvíte se, jak do mobilu dostat e-knihu, jaké aplikace vám pomohou úspěšně vykročit do nového roku anebo jak si kupovat aplikace, když nemáte platební kartu. Je toho samozřejmě mnohem víc, ale to už necháme vašemu objevování.

Zimní Applikace můžete získat v papírové podobě zdarma ve všech prodejnách T-Mobile nebo v elektronické verzi na AppStore a Obchodě Play.