V červnu T-Mobile nabídne extra dotace

Na zákazníky v červnu čekají výhodné tarifní dotace, které se vztahují na kompletní portfolio značek T Phone a Xiaomi. Mohou si tak zakoupit nový T Phone 2 již za 199 Kč nebo Xiaomi Redmi 13C 5G 128GB za 1 Kč, vždy s tarifem Neomezeně XL s výhodou. Extra dotace se vztahují i na další modely – T Phone 2 Pro je tak dostupný na e-shopu již za 2 399 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou. Nechybí ani dvojička, kterou reprezentuje Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 256GB spolu s Xiaomi Redmi 10 5G 64GB.

Nadále pokračují tarifní dotace na hardware a zákazníci si tak mohou k novému tarifu vybrat notebook Acer, televizor Philips nebo konzoli Sony PlayStation 5 slim. Jako každý měsíc lze uplatnit tarifní dotaci také na modely Apple iPhone, chytré hodinky iWatch nebo iPad.

Pro zákazníky s předplacenými kartami nabízí operátor během června oblíbené datové balíčky Internet na rok a Internet na 180 dní se slevou 50 %, tedy za 699 Kč. Balíčky lze aktivovat na webu, pomocí SMS, v aplikaci Můj T-Mobile nebo od poloviny měsíce také dárkovými poukazy. Ty budou moci zákazníci zakoupit online například jako odměnu za vysvědčení.

Více na T-Mobile.cz.