Moto e14 má posunout zábavu na novou úroveň

Moto e14, který je navržen tak, aby podněcoval vášeň pro zábavu, se může pochválit mimořádně jasným 6,6-palcovým ultraširokým displejem poskytujícím ohromující obraz a bezproblémové posouvání díky plynulé obnovovací frekvenci 90 Hz1. S režimem vysokého jasu se displej automaticky přizpůsobuje venkovním podmínkám pro optimální viditelnost, přičemž dosahuje špičkové úrovně jasu až 537 nitů, zatímco režim nočního světla snižuje namáhání očí při slabém osvětlení. Jako doplněk k displeji poskytuje technologie Dolby Atmos® vícerozměrný zvukový zážitek s větší hloubkou, čistotou a detaily pro oblíbenou zábavu uživatelů.

Moto e14 je vyroben z prémiových materiálů s vysoce kvalitní matnou povrchovou úpravou, je tenký a lehký, takže se pohodlně vejde do kapsy bez toho, aniž by se snížila kapacita baterie nebo velký displej. Toto zařízení je chráněno sklem Corning®

Gorilla® Glass 3, díky kterému je displej lépe chráněn před poškrábáním a případným poškozením. Má také vodoodpudivé provedení s krytím IP522, takže toto zařízení je zkonstruováno tak, aby odolalo polití, postříkání a každodennímu opotřebení.

Moto e14 se může pochlubit také zjednodušeným krytem fotoaparátu, který zajišťuje vyvážený design při pořizování profesionálně vypadajících fotografií. Moto e14 pořizuje ostré a úžasné fotografie a videa díky fotoaparátu s umělou inteligencí. Ať už jde o úchvatnou krajinu nebo skupinové selfie s přáteli, moto e14 zajistí, že každý snímek bude ostrý, jasný a živý. Telefon moto e14 umožňuje uživatelům popustit uzdu své kreativitě a snadno zachytit nezapomenutelné okamžiky.

Pod elegantním zevnějškem se skrývá spolehlivý osmijádrový procesor, který se postará o plynulé zážitky, od pohlcujících videohovorů až po pokročilé možnosti fotografování s umělou inteligencí, zatímco RAM Boost3 přidává až 2 GB4 / 8 GB5 virtuální paměti RAM navíc pro plynulejší multitasking. Moto e14 je poháněn masivní 5000mAh baterií, která má dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky 15W rychlému nabíjení6 mohou uživatelé rychle nabít svůj smartphone a bez zdržení se vrátit k tomu, co je důležité.

moto e14 bude k dispozici ve třech barvách7: Graphite Grey, Pastel Green a Pastel Purple a bude dostupný s počáteční doporučenou cenou 2 199 Kč.