HONOR na MWC 2024 získal 45 mediálních ocenění

Globální technologická značka HONOR spolu s celosvětovým uvedením smartphonu HONOR Magic6 Pro a notebooku HONOR MagicBook Pro 16 s umělou inteligencí představila na veletrhu MWC 2024 v Barceloně také svou novou strategii pro všechny své nové modely využívající umělou inteligenci. HONOR díky intent-based uživatelskému rozhraní a spolupráci napříč operačními systémy přináší funkce s podporou AI, jako jsou Magic Portal a MagicRing, které si získaly uznání světových médií.

Na letošním veletrhu MWC získal HONOR celkem 45 ocenění od světových médií, první při celosvětovém uvedení modelu HONOR Magic6 Pro. Server Android Headlines udělil telefonu HONOR Magic6 Pro ocenění „Best of MWC 2024″ a uvedl, že „HONOR Magic6 Pro je oproti svému předchůdci o krok napřed a nabízí nejen skvělý fotoaparát, ale září i v různých dalších aspektech„. Android Police uvedl, že „s modelem Magic6 Pro HONOR výrazně posiluje svoji pozici v oblasti hardwaru a v některých klíčových oblastech dokonce přeskakuje konkurenci„. Také technologické médium CNET se vyjádřilo, že „Magic 6 Pro patří mezi nejpřesvědčivější vlajkové lodě s Androidem, které jsou letos k dispozici„. Na známý módní titul GQ Spain zapůsobil jeho skvělý výkon: „Řada HONOR Magic Pro je nejprestižnější řadou společnosti HONOR, která v sobě ukrývá nejlepší hardware a software.“

HONOR MagicBook Pro 16, první počítač s umělou inteligencí v historii společnosti HONOR, byl poprvé představen globálně a také získal podporu světových médií. Mashable zařadil HONOR MagicBook Pro 16 mezi nejlepší notebooky „Best Laptops of MWC 2024″. Server Android Authority udělil notebooku HONOR MagicBook Pro 16 ocenění „Best of MWC 2024″ a uvedl, že „HONOR MagicBook 16 Pro je výkonný notebook navržený pro éru umělé inteligence“. Také Trusted Reviews udělil HONOR MagicBook Pro 16 ocenění „Best in Show“ a uvedl, že „funkce, jako inteligentní vyhledávání obrázků, inteligentní shrnutí dokumentů, porozumění textu, titulky s umělou inteligencí a Magic Text, naznačují produktivní budoucnost, kdy umělá inteligence pomůže odbourat část námahy při každodenních úkolech„.

Pokud jde o prvotřídní designovou inspiraci, PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR se jako ikona globální a prémiové značky HONOR dočkal uznání i v celosvětových médiích. Prestižní oborové ocenění „GLOMO Best in Show“, které se uděluje těm nejlepším z vystavených produktů, získal letos právě model PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR. Módní magazín COSMOPOLITAN zařadil tento skládací telefon do svého tipu redakce pro Týden módy v Londýně s tím, že „Porsche Design HONOR Magic V2 RSR zcela změnil pravidla hry“.