Chystají se animované seriály podle Tomb Raider, Devil May Cry a Sonic

Známé a oblíbené herní série budou přetvořeny do animovaných seriálů. V nich pokračuje společnost Netflix, která nově ukázala animovaný seriál Tomb Raider: The Legend of Lara Croft, animovaný seriál Devil May Cry a třetí řadu seriálu Sonic Prime.

Animovaný seriál Tomb Raider: The Legend of Lara Croft byl oznámen už před třemi roky. Čekání na první ukázku bylo dlouhé, ale dle tohoto krátkého videa se vyplatilo. Dobrodružství archeoložky Lary Croft vypadá dobře. Na seriál dokonce dohlíží tvůrci videoherní série ze studia Crystal Dynamics, zatímco o animace se stará zkušená parta ze společnosti Powerhouse Animation, která má za sebou Castlevanii a Masters of the Universe.

Animovaný seriál Devil May Cry adaptuje populární herní sérii od Capcomu. Na starost vše má Studio Mir, které se proslavilo seriály The Legend of Korra, Kipo and the Age of Wonderbeasts, The Witcher: Nightmare of the Wolf a My Adventures With Superman. Takže by to nemuselo dopadnout špatně, ale na detaily a datum premiéry si musíme ještě počkat.

To Sonic Prime vstoupí už do třetí série. Nové epizody se zaměřují na následky druhé kapitoly, kdy se rychlý modrý ježek utká s Nine Tails o osud Green Hill Zone.