Ve hře Harry Potter: Wizards Unite se budete moci utkat s Voldemortem

Ve hře Harry Potter: Wizards Unite se budete moci utkat s Voldemortem

Hra 9. 12. 2020

Hra Harry Potter: Wizards Unite od tvůrců Pokémon GO dostala velký obsahový update, který přidal novinku jménem Adversaries. Jedná se o soubojové duely s ikonickými zápornými postavami a tvory z příběhů o Harrym Potterovi. Hráči budou moci poměřit síly s Baziliškem, Dracem Malfoey, Bellatrix Lestrangeovou nebo třeba Dolores Umbridgeovou.

Duely jsou na mapě reprezentovány Znameními zla a dělí se na dva druhy: jednodušší Feared a obtížnější Lethal, které se budou objevovat ve stanovených termínech. Každý měsíc se budou ve hře vyskytovat stále obtížnější nepřátelé, a nakonec se snad dočkáme i Voldermorta. Oficiální text jej nezmiňuje, ale objevuje se jak na screenshotech, tak i v propagačním videu.Za poražení každého soupeře budete odměněni formou zkušenostních bodů (Wizarding i Challenge), ale také sběratelskými předměty a dalšími bonusy. Pokud souboj přerušíte nebo prohrajete, tak jej nemůžete opakovat. Prostě musíte najít nové Znamení zla.

Soubojů se může zúčastnit každý hráč, ovšem u těch obtížnějších nemáte reálnou šanci, pokud nejste aspoň na 15. levelu a neinvestovali jste dostatečně do umění souboje.

Hru Harry Potter: Wizards Unite si můžete stáhnout zde.
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.

GALERIE

Čtěte také

Děti nemají na TikToku co dělat. Italské úřady daly provozovateli sociální sítě ultimátum

Děti nemají na TikToku co dělat. Italské úřady daly provozovateli sociální sítě ultimátum

Aplikace Před 8 hodinami

Italský Úřad na ochranu osobních údajů zablokoval části uživatelů přístup na sociální síť TikTok. Důvodem je nedostatečné...

YouTube konečně podporuje HDR video na konzolích Xbox

YouTube konečně podporuje HDR video na konzolích Xbox

Různé Před 9 hodinami

Majitele konzolí Xbox One (S/X) a Series S/X si konečně mohou přehrávat videa na YouTube s vysokým dynamickým rozsahem. Podmínkou je, že...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail