Představen skládací telefon motorola razr 40 ultra

Společnost Motorola představila nový model motorola razr 40 ultra. Jedná se o nový skládací telefon s největším a nejpokročilejším vnějším displejem, tvrdí tisková zpráva.

Chytrý telefon motorola razr překlenul jako jedno z prvních kapesních zařízení uvedených na trh propast mezi módou a technologií. Společnost Motorola nyní představuje novou generaci modelu razr a znovu dokazuje, že inovativní design může nově definovat zážitky spojené s používáním chytrého telefonu.

Seznamte se s rodinou motorola razr 2023 – dvěma novými zařízeními, která spojují styl a prémiové parametry, aby poskytovala inovativní mobilní zážitky. Každá funkce této nové rodiny byla pečlivě vytvořena tak, aby splňovala požadavky moderních spotřebitelů, kteří touží po vyvážených zážitcích s chytrým telefonem na základě stylového sebevyjádření a špičkové technologie.

V čele této rodiny stojí nový model motorola razr 40 ultra, který má moderní, ultra kapesní design a po sklopení je nejtenčím sklopným chytrým telefonem ve svém segmentu. Obsahuje výkonnou mobilní platformu Snapdragon® 8+ Gen 1, efektivní akumulátor a největší vnější displej ze všech sklopných telefonů.1

Nové zařízení razr si mohou uživatelé postavit na podložku s různými úhly sklonu displeje díky technologii Flex View, která nabízí nové způsoby interakce, snímání a tvorby. Uživatelé si mohou nastavit sklon displeje zařízení, který jim umožní snadné čtení pokynů v receptech při vaření, sledování on-line hodiny cvičení, video chaty s přáteli a podobně. Nebo mohou zařízení použít jako stativ pro pořizování úžasných snímků a videí s nahráváním bez použití rukou. Přitom se uplatní výhody vysoce kvalitních fotoaparátů, sledování tváře pomocí umělé inteligence a náhledů na velkém vnějším displeji.

U samostatně postaveného zařízení mohou uživatelé rovněž na svůj záběr zachytit dokonalou pózu pomocí ovládání gesty a automatického zachycení úsměvu.2 Společnost Motorola též s nadšením představuje možnost, díky níž si mohou uživatelé kdekoli užívat zábavu jako ve fotokabině. Díky funkci Flex View a vysoce kvalitním fotoaparátům mohou uživatelé předvést různé pózy na čtyřech dokonale načasovaných fotografiích, jejichž pořízení se spustí jednoduchým gestem otevřené dlaně.

Společnost Motorola nejenže zpřístupňuje nové možnosti pořizování multimediálního obsahu, ale také rozšiřuje funkčnost vnějšího displeje, takže uživatelé mohou se zavřeným zařízením dělat víc. Odpovídání na zprávy, sledování navigačních pokynů a získávání aktuálních informací ještě nikdy nebylo tak snadné díky jedinečným funkcím, mezi něž patří:

● Panely: Díky nastavitelným panelům mohou uživatelé upřednostnit to, co je pro ně nejdůležitější. Potažením doleva nebo doprava získají snadný přístup ke hrám, zprávám Google, předpovědi počasí, kontaktům, Spotify a upozorněním. Panel aplikací navíc poskytuje přístup k téměř jakékoli aplikaci, jakými jsou Mapy Google nebo Peněženka Google, přímo z vnějšího displeje.

● Individualizace: Uživatelé si mohou vybírat z kolekce barevných živých tapet a různých stylů hodin Moto. Panely na hlavní ploše je možné rovněž přesouvat a pouštět tak, aby vyhovovaly požadavkům každého jedinečného uživatele zařízení razr.

● Hry: Vyberte si z velkého počtu velmi poutavých her od společností Motorola a GameSnacks, které dokonale fungují na externím displeji. Procházejte tajemnými krajinami ve hře Golf Adventures, pomozte kočičímu příteli utéct na svobodu ve hře Tiger Run anebo se zabavte při hře Marble Mayhem.

● Speciální panel Spotify: Uživatelé služby Spotify mohou ovládat přehrávání z vnějšího displeje zařízení. Klepnutím mohou pokračovat v poslechu tam, kde přestali, aniž by museli zařízení otevřít. Nebo si mohou pustit nějaký jiný zvukový záznam. A pokud nabídka neodpovídá jejich aktuální náladě, mohou ťuknutím přejít na jiný doporučovaný obsah.

Veškeré uvedené funkce mohou uživatelé využívat na 3,6“ externím displeji pOLED s obnovovací frekvencí až 144 Hz, takže scrollování na webových stránek je plynulé. Anebo si mohou své zařízení postavit a rozevřít v režimu Flex View a sledovat svůj oblíbený obsah s největším rozlišením ve své třídě7 a užívat si miliardu věrných barevných odstínů.

Všestranný systém fotoaparátů: Ideální pro tvorbu multimediálního obsahu

Razr 40 ultra byl vytvořen s ohledem na tvůrce multimediálních obsahů a je vybaven výkonným hlavním fotoaparátem s rozlišením 12 MPx a funkcí Instant Dual Pixel PDAF, která zaručuje rychlejší a přesnější výkon bez ohledu na světelné podmínky. Pořizujte fotografie s nádherným pozadím díky malému clonovému číslu f/1,5. Tato clona propouští více světla a vytváří fotografie s nádherně jemným pozadím. Optický stabilizátor obrazu (OIS) přitom eliminuje nežádoucí otřesy, takže fotografie jsou vždy křišťálově čisté.

Díky vnějšímu displeji mají uživatelé stále přístup k hlavnímu fotoaparátu na selfie anebo mohou externí obrazovku použít pro zobrazení náhledu na pořizovaný obsah. Uživatelé mohou po rozevření zařízení razr 40 ultra používat fotoaparát s rozlišením 32 MPx na selfie a video hovory, anebo si uvolnit ruce sklopením telefonu do ideálního úhlu na dokonalé selfie. Fotoaparáty doplňuje ultra širokoúhlý objektiv se snímačem o rozlišení 13 MPx a makro objektiv, který umožňuje pořizovat širokoúhlé záběry. Do záběru se tak vejde 3× víc než u standardního objektivu.

Přepracovaný ikonický sklopný design

Společnost Motorola poskytuje spotřebitelům s novým modelem razr 40 ultra ikonický kousek nostalgie, který čerpá inspiraci z původního modelu RAZR V3 a přináší moderní, nekonečně flexibilní design. Po sklopení se telefon zmenší na polovinu své běžné velikosti, přičemž horní a spodní okraj je dokonale zarovnaný. Tím vznikne mimořádně elegantní vzhled bez mezer. Po rozložení odhalíte mimořádně hladký, nádherný displej pOLED v plné velikosti.

Společnost Motorola na novém modelu razr s potěšením představuje přepracovaný „kapkový závěs“, který poprvé v tomto segmentu umožňuje pohyb kolem dvou os, což minimalizuje rozměry systému. V porovnaní s ostatními skládacími zařízeními na trhu je razr 40 ultra ve složeném stavu nejtenčím sklopným chytrým telefonem. Díky tomuto systému závěsů v kombinaci s ultra tenkým sklem je chytrý telefon v rozloženém stavu téměř bez záhybů a nabízí jednolitý, uhlazený vzhled.

Ikonický design modelu razr 40 ultra se vyznačuje kombinací skleněného rámu s matným povrchem nebo veganskou kůží na zadním krytu. Společnost Motorola sestavila pro nový model razr 40 ultra široký výběr barev včetně Barvy Pantone® roku 2023,3 Viva Magenta, která je exkluzivním odstínem pro zařízení Motorola. Působivá a posilující Viva Magenta vrací model razr zpátky ke kořenům s moderním nádechem. Mezi další barvy patří odstíny Infinite Black a Glacier Blue.

Vylepšený zvuk a výkon

Razr 40 ultra nabízí vylepšený zvuk s technologií Dolby Atmos®. Díky technologii Dolby Atmos si vychutnáte poslech bohatšího, vícerozměrného zvuku, který zvýrazní hloubku, čistotu a detaily jakékoli zábavy, ať si ji budete užívat prostřednictvím dvou velkých stereo reproduktorů, které jsou součástí zařízení, nebo sluchátek. Díky novému prostorovému zvuku od Moto, který vyplňuje prostor kolem uživatele, je poslech ještě podmanivější, ať se jedná o poslouchání hudby, nebo streamování oblíbeného seriálu.

Výkonný audiosystém zařízení razr 40 ultra završuje výkonný procesor Snapdragon 8+ Gen 1, který pohání všechny jedinečné funkce telefonu a současně v tomto zařízení umožňuje zvýšení výkonu pro pokročilou umělou inteligenci, rychlé obnovovací frekvence, připojení 5G a kvalitní profesionální fotoaparáty. Společnost Motorola do výbavy zahrnula rovněž akumulátor s dlouhou výdrží, který je větší než v předchozí generaci a podporuje ultra rychlé 30W nabíjení TurboPower a bezdrátové nabíjení.5

motorola razr 40 nabízí všechno podstatné

Moderní uživatel modelu razr hledá vyvážené zážitky při používání chytrého telefonu. Společnost Motorola proto představuje také model motorola razr 40. Toto zařízení bylo koncipováno pro průkopníky trendů a tvůrce vkusu, kteří rádi vyčnívají z davu, ale také pro digitální minimalisty, kteří se chtějí odpojit a získat zpět kontrolu nad svým zařízením.

Razr 40 má stejný vnitřní displej s neuvěřitelně plynulým a ostrým obrazem, „kapkové závěsy“ a ikonické tvary jako razr 40 ultra. Nejvýrazněji se nový razr 40 odlišuje menším vnějším displejem. Zachovává si však veškeré funkce, které uživatelé očekávají od špičkového chytrého telefonu.

Nový razr 40 má výrazný a stylový vzhled, který kombinuje sklo Gorilla Glass a prémiovou veganskou kůži. Snadno se drží, je měkký na dotek a přichází s módními barvami vybranými ve spolupráci se společností Pantone. Mezi ně patří například Sage Green, moderní zelený odstín, Vanilla Cream, pravá bílá klasika, a Summer Lilac, což je mystický fialový odstín.

Přední i zadní fotoaparát telefonu Motorola razr 40 je vybaven snímači s nejvyšším rozlišením v celé kategorii sklopných zařízení. Pořizujte křišťálově čisté fotografie a selfie při jakémkoli světle pomocí hlavního fotoaparátu s rozlišením 64 MPx a funkcí optické stabilizace obrazu (OIS), anebo vytvářejte cokoli od úchvatných širokoúhlých záběrů až po extrémní přiblížení pomocí širokoúhlého objektivu se snímačem disponujícím rozlišením 13 MPx a funkcí Macro Vision. Navíc můžete využívat přední fotoaparát s rozlišením 32 MPx na vysoce kvalitní video hovory.

Jedinečné softwarové zážitky se značkou Motorola

Obě nová zařízení razr mají operační systém Android 13 a nabízejí jedinečné uživatelské zážitky, které jsou pro produkty Motorola charakteristické, včetně ovládání jednoduchými gesty, individualizovaného nastavení zábavy a možnost přizpůsobení telefonu stylu každého uživatele. Obě zařízení kromě toho nabízejí rozsáhlý balíček bezpečnostních funkcí, mezi nimiž nechybí ThinkShield, Moto Secure a Moto KeySafe.

motorola edge 40 v edici Viva Magenta

Dnes byl představen také model motorola edge 40 v edici Viva Magenta, který završuje modelovou řadu edge 40. Tento chytrý telefon se může pochlubit vyspělými prvky, mezi něž patří zaoblený displej, ochrana proti vnikání prachu a vody podle normy IP68, výkonný fotoaparát s rozlišením 50 MPx, rychlé nabíjení a elegantní a stylový design.

Motorola edge 40 v Barvě Pantone® roku 2023,3 Viva Magenta, je dokonalou kombinací stylu, designu a výkonu. Toto zařízení je jedním z nejtenčích ve své třídě (7,58 mm), má bezokrajový zaoblený skleněný displej a zakřivenou zadní stranu spojenou precizně broušeným, pískovaným hliníkovým rámem.

Program výkupu na protiúčet – o úroveň výš stylově

Společnost Motorola s hrdostí představuje svůj program výkupu na protiúčet, který je k dispozici při zakoupení nové motoroly razr 40 ultra, razr 40 nebo edge 40 od okamžiku uvedení na trh, a to v maloobchodě, prostřednictvím operátora, nebo na motorola.com. Nyní mají současní zákazníci možnost postoupit na vyšší úroveň prodejem vlastního zařízení, který probíhá ve čtyřech jednoduchých krocích. Díky tomu mohou získat zpět částku až 400 EUR.

Platí smluvní podmínky: Obchodní akce končí 30. dubna 2024 a probíhá ve všech zemích západní Evropy.

Dostupnost

Motorola razr 40 ultra se bude od dnešního dne prodávat v celé Evropě, v CZ za cenu od 28 999 Kč.

Motorola razr 40 se bude prodávat za doporučenou cenu 21 599 Kč.

motorola edge 40 edice Viva Magenta bude od dnešního dne v prodeji v celé Evropě s počáteční cenou 14 499 Kč na českém trhu.