Nabíjecí stanice se stojákem s motivem Harryho Pottera

Nabíjecí stanice kombinovaná se stojánkem s motivem Harry Potter – Hogwarts Crest je opatřená znakem Bradavické školy čar a kouzel a představuje díky svým menším rozměrům a nižší hmotnosti ideální řešení pro každého, kdo se svou herní konzolí Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model často cestuje. Protože stanice zároveň slouží i jako polohovatelný stojánek, můžete navíc během nabíjení dál nerušeně pokračovat v hraní – a to nejenom přímo na obrazovce konzole, ale s využitím HDMI portu i na připojené televizi. Kromě HDMI portu disponuje stanice také napájecím portem typu USB-C a třemi porty typu USB-A (1x USB 3.0 a 2x USB 2.0), které využijete, když budete chtít hrát s pomocí USB herního ovladače nebo když zapomenete napájecí adaptér doma a nezbude vám než napájet stanici z powerbanky.

·  Menší, lehčí a přenosnější stanice pro nabíjení konzole Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model na cestách.

·  Polohovatelný stojánek pro připojení konzole k televizi s pomocí HDMI kabelu (kabel není součástí balení).

·  Napájení oficiálním napájecím adaptérem ke konzolím Nintendo Switch skrze port typu USB-C (napájecí adaptér není součástí balení).

·  Tři dodatečné porty typu USB-A pro připojení USB herního ovladače nebo powerbanky.

* Rozlišení obrazovky konzole Nintendo Switch – OLED Model je při umístění na stojánku omezeno na 480p.

Nabíjecí stanice kombinovaná se stojánkem s motivem Harry Potter - Hogwarts Crest je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.