Herní mobil ROG Phone 6 vyšel v edici inspirované Diablem Immortal

Herní telefon ASUS ROG Phone 6 vyšel v červenci a od té doby už mu výrobce navrhnul jednu speciální edici, jež byla inspirovaná Batmanem. Nyní však přichází další a předlouhou se tentokrát stalo kontroverzní Diablo Immortal. Změny jsou tentokrát opravdu výrazné a v balení se opět nachází hromada specialit.

Jakmile si telefon prohlédnete, určitě vás na první pohled zaujme jeho zadní strana, která je zbarvena do tmavě červené a skýtá kresbu hrozivého démona, logo Republic of Gamers a emblém samotné hry. Překvapuje nás, že si výrobce pohrál i s designem kamerového ostrůvku, jenž rovněž obdržel speciální kabátek.

Už u edice inspirované Batmanem byly provedeny zásahy do uživatelského rozhraní. Stejně je tomu i nyní, softwarová stránka telefonu obdržela několik speciálních motivů. Na zamykací obrazovce najdete speciální animovanou tapetu s démonem a když začnete telefon nabíjet, zjeví se vám hořící kruh s děsivou hlavou. Jedinečné jsou i ikonky na ploše nebo obrazovka ohlašující příchozí hovor.

V povedeném balení se nachází kryt, mapa světa Sanctuary, jehla na SIM a Fahirovo světlo neboli speciální baterka, kterou můžete posvítit na jednotlivé předměty, jež obdržíte k telefonu, a na některých z nich se vám zjeví tajné kresby.

ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition se dostal i k nám do Česka, ASUS jej prodává za 33 990 korun. Platíte však nejen za pěkný design, ale i za špičkovou výbavu, díky které vám pojedou plynule i ty nejnáročnější hry.