Seznamte se: Oslnivé dívčí trio z Beverly Hills

Totally Spies! - Cyber Mission je akční dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která vzniká pro počítače a konzole PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S.

Oslnivé dívčí trio z Beverly Hills – Sam, Clover a Alex – je zpět, připravené uhranout svými špionážními dovednostmi daleký Singapur! Vydejte se s nimi na dobrodružství plné akce a prozkoumejte při tom všechna futuristická místa této moderní asijské metropole – od jejích životem překypujících ulic až po zdejší mezinárodní univerzitu pro mládež. Mějte se ale na pozoru! Naše mladé špiónky se ještě ani nestačí zabydlet ve svých nových životech a už se objeví nová tajemná hrozba, vyvolávající chaos a šířící svůj zhoubný vliv napříč městem.

Špionážní agentura WOOHP okamžitě přechází na nejvyšší stupeň pohotovosti a špiónky se tak mohou rovnou vrhnout do víru akce. Vžijte se do rolí členek tohoto slavného špiónského týmu a vydávejte se s nimi na napínavé mise vybaveni spoustou nadčasových módních vychytávek. Postavte se novým padouchům, aniž byste ohrozili svoje utajení, a skoncujte s nebezpečím ohrožujícím město… i celý svět!

• Utajený průzkum: Udělejte si při studiu čas na důkladný průzkum „Lvího města“ se všemi jeho lákavými destinacemi – od rušného námořního přístavu přes poklidnou kavárnu Bubble Spy Cafe servírující oblíbený bublinkový čaj až po světoznámé zahrady „Gardens by the Bay“ – a objevte při tom desítky sběratelských předmětů nezbytných pro vaše mise. Nezapomeňte ale, že ať už budete kdekoliv, nikdy nevíte, kdy vás agentura zavolá...

• Naprosto inkognito: Ovládněte dokonale umění infiltrace a řešením hádanek nebo s pomocí získaných předmětů zůstaňte nikým nespatřeni. V sázce není nic menšího než úspěch vaší mise!

• Stylové vychytávky: Zachraňte Singapur ve velkém stylu s využitím celé řady špičkových technologických vychytávek – od proslulé hi-tech pudřenky až po elegantní laserovou rtěnku. Každá vychytávka vám umožní interagovat určitým způsobem s prostředím, přelstít nepřátele a překonat překážky stojící vám v cestě!

• Síla v jednotě: Hrajte za svou oblíbenou špiónku a spojte síly až se dvěma přáteli v lokálním režimu pro více hráčů. Vaše sehraná spolupráce bude pro překonávání výzev a postup v misích zásadní, protože každá špiónka má svou jedinečnou silnou stránku i vlastní speciální vychytávky!

• Jako v seriálu: Zjistěte, jaké by to bylo ocitnout se ve zbrusu nové epizodě seriálu „Totally Spies - Špiónky!“. Prožijte originální příběh zasazený do právě vysílané sedmé sezony a znovu se setkejte se všemi svými oblíbenými postavami!

Totally Spies! - Cyber Mission vychází krabicově 31. října 2024 pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Switch. K dostání bude také digitálně pro všechny platformy zmíněné výše.