2D bojovka Blazing Strike přináší dystopický svět

V důsledku ničivé apokalyptické události se to, co zbylo z lidské civilizace, zmítá v chaosu dystopického světa ovládaného zkorumpovanou vládou. Jedna skupina hnutí odporu je ale připravená postavit se na obranu bezmocných – podaří se jí ukončit hrůzovládu ničeho se neštítících autokratů? Pusťte se do boje za svobodu a čelte v tomto postapokalyptickém světě na své dlouhé cestě za vítězstvím zástupu rozmanitých soupeřů.

2D bojovka Blazing Strike, inspirovaná sériemi klasických arkádových bojovek od velikánů žánru jako Capcom a SNK, oživuje dvourozměrné pixelové soupeření v celé jeho nostalgické kráse a zároveň ho rozšiřuje o jedinečné herní systémy plné moderních mechanismů.

• Klasika se potkává s modernou: Herní systém „Rush“ pro bleskurychlé provádění výpadů oživuje žánr klasických 2D bojovek zcela novým způsobem.

• Pestrá nabídka postav: Vyberte si ze čtrnácti jedinečných hratelných bojovníků a postavte se s nimi třem bossům čekajícím ve stínech na vhodnou příležitost.

• Plnohodnotný příběhový režim: Ponořte se do neutěšeného světa Blazing Strike prostřednictvím četných příběhových sekvencí, rozhovorů, misí a soubojů.

• Globální bojiště: Soupeřte online proti bojovníkům z celého světa bez jakéhokoliv zpoždění s pomocí síťového kódu GGPO zajišťujícího plynulý herní zážitek.

2D pixel-art bojovka Blazing Strike vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 5 a Switch v roce 2024 ve standardní a limitované edici. Limitovaná edice obsahuje navíc 112stránkový barevný artbook, soundtrack na CD a sadu čtrnácti sběratelských karet s herními postavami. Během léta vyjde digitálně také na PS5, PS5 a Switch.