Nukleární pustina ve Falloutu 76 se rozšiřuje v aktualizaci Skyline Valley

Pustina vydáním Fallout 76: Skyline Valley rozšířila své hranice. Skyline Valley, která je nyní zdarma dostupná pro hráče Falloutu 76 na všech platformách, představuje vůbec první rozšíření mapy a přenáší dobrodružství na jih do zbrusu nové oblasti Shenandoah, kde budou hráči vyšetřovat příčinu elektrické bouře, která jim hrozí nad hlavou a odhalovat tajemství Vaultu 63, kde se hráči setkají s jeho obyvateli a objeví šokující nový typ ghúlů, tzv. „ztracenců“.

V nadcházejícím rozšíření se hráči setkají s novým typem nepřátel, supernabitými ghůly s elektrizujícími zbraněmi a brněním, a odhalí jejich záhadný původ. Při honbě za bouřkami v Dangerous Pastimes, nové veřejné události a v boji s novým regionálním bossem, Storm Goliaths, vás ve Fallout 76: Skyline Valley čeká spousta práce a příběhů.

Souběžně se Skyline Valley startuje 17. sezóna: Pioneer Scouts – Skyline Valley. Hráči zamíří na letní tábor, kde se budou moci účastnit klasických táborových aktivit a zároveň získávat nové herní odměny s táborovou tematikou.

Fallout 76: Skyline Valley je k dispozici ve službě Steam, na Xbox Series X|S, Xbox One a PlayStation 5 a 4. Fallout 76 je rovněž k dispozici v rámci Xbox Game Pass a PlayStation Plus Extra.