Zcela nový trailer na Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance II, dlouho očekávané pokračování cenami ověnčeného akčního RPG, odhalilo zcela nový trailer v rámci Summer Games Fest.

Trailer Světci a hříšníci ukazuje část dobrodružství a nástrah, kterým budou hráči čelit, když se vydají do světa plného pomsty, zrady a objevování sebe sama.

V traileru je rovněž vidět otec Godwin, zhýralý vesnický kněz. Godwin – černá ovce urozeného rodu, která pod sutanou ukrývá duši zjizveného válečníka – se vrací domů, aby čelil své minulosti, zatímco jeho víra musí během běsnící války projít několika zkouškami.

Tato hra nabízí skutečný RPG zážitek v otevřeném světě, protože hráč bude moct řešit úkoly různými způsoby, zatímco bude rozvíjet Jindřicha – hráčskou postavu – podle svých činů, které budou utvářet i svět kolem něj.

Hra Kingdom Come: Deliverance II, zasazená do krásného a nebezpečného světa střední Evropy v 15. století, navazuje tam, kde skončil první díl, takže se hráči ocitnou v kroužkové zbroji Jindřicha, oddaného syna kovářského, který chce pomstít své zavražděné rodiče.

Hráči budou v rámci dvou map (dvojnásobná velikost oproti předchozí hře) objevovat pečlivě vytvořenou středověkou krajinu a království rozervané občanskou válkou – od velkolepého hradu Trosky až po rušné hornické město Kutná Hora.

A nástrah je zde spousta. Bojový systém Kingdom Come: Deliverance II byl přepracován, aby byl přístupnější, ale zároveň zůstává věrný své povaze – je to znázornění skutečného středověkého bojového umění od elegantního šermu po smrtící střelecké útoky, jako jsou nově přidané kuše či rané zbraně na střelný prach.

Vydejte se s Jindřichem na výpravu za vykoupením a pomstou v Čechách v roce 1403 ještě letos a pamatujte: „Audentes fortuna iuvat!

Kingdom Come: Deliverance II vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X ještě letos.