Seznamte se: Core Keeper je kutací survival

Probuďte se jako průzkumníci v dávno zapomenuté jeskyni plné nesčetných tajemství a v oceňovaném podzemním sandboxovém dobrodružství Core Keeper, které můžete hrát sami i s přáteli, vtiskněte svými rozhodnutími jedinečnou podobu svému hrdinskému příběhu…

Nalézejte relikvie, těžte suroviny, vyrábějte nástroje, budujte vlastní základnu a zkoumejte dynamicky se vyvíjející svět čekající na objevení. Zvyšujte úroveň svých dovedností, bojujte proti legendárním titánům a odhalte sílu jádra. Pečujte o svou zahradu, lovte ryby v tajemných vodách, mistrně ovládněte širokou škálu receptů, chovejte zvířata a starejte se o ně, setkejte se s tajemnými jeskynními bytostmi a vykutejte si v tomhle okouzlujícím podzemním dobrodružství vlastní originální svět.

• Těžte suroviny: Najděte si vlastní cestu do hlubin podzemí ve snaze vytěžit co možná nejvíc vzácných surovin a objevit i ten nejlépe ukrytý poklad. Vyrábějte nástroje, které vám pomohou v tomhle světě přežít, od krumpáčů, rybářských prutů a lopat až po pasti, bomby nebo minomety. Rozšiřujte průběžně svůj arzenál zbraní i svoje vybavení pokročilými předměty, jako jsou například zmizíkovací paprsek nebo automatizované stroje, které zefektivní těžbu, tavení i skladování surovin. Zvyšujte postupně úroveň svých dovedností a odemykejte další mocné zbraně, které vám umožní pustit se do dobývání ještě nebezpečnějších hlubin.

• Poznávejte starodávný svět: Zkoumejte rozmanité biomy s jedinečnými ekosystémy a dávno zapomenutými vědomostmi, od živoucích stěn Jílových jeskyní až po křišťálové sluje Třpytivé hranice, a při odhalování tajemství obklopujících jeskynní bytosti zjistěte víc o tomhle záhadném světě. Postavte si loď a vydejte se s ní na plavbu přes Potopené moře, prohánějte se Pouští počátků a střetávejte se s tím, co zbylo po dávných civilizacích.

• Stavějte, vyrábějte a buďte kreativní: Vybudujte svou zcela jedinečnou základnu s využitím nespočtu různých materiálů a úprav. Ať už si budete chtít postavit prvotřídní doupě ideální pro nebojácného dobrodruha, nebo útulnou podzemní chaloupku, budete při tom moct tvarovat okolní svět podle svého. Stejně tak si budete moct libovolně přizpůsobit i vzhled své postavy, včetně mnoha mocných brnění a jedinečných oblečení vhodných pro různé příležitosti.

• Bojujte proti titánům: Postavte se legendárním titánům, strážícím tajemství tohohle dávno zapomenutého světa. Zdokonalte nejprve své bojové schopnosti v soubojích proti rozmanitým nestvůrám a minibossům, prostřednictvím talentových bodů zvyšte úroveň svých dovedností a nakonec vymyslete plán, jak tyhle kolosální obyvatele podzemí porazit a tím i získat vzácnou a mocnou kořist, která vám nejen pomůže na vaší cestě, ale také dodá energii jádru.

• Zkoumejte po boku přátel: Užijte si tohle dobrodružství sami nebo utvořte tým dvou až osmi hráčů v online kooperaci, ke které se můžete kdykoliv připojit a zase se od ní kdykoliv odpojit. Hrajte po svém a zkoumejte svět tempem, které vám vyhovuje. Oslavujte roční období, nakupujte a prodávejte u obchodníků, nechte vylíhnout své nové nejlepší přátele, navrhněte ultimátní základnu, zautomatizujte těžbu surovin, hostujte vlastní dedikovaný server, skládejte hudbu na plně funkčních hudebních nástrojích a krok za krokem objevujte další střípky tohohle nezapomenutelného sandboxového dobrodružství.

Sandboxová dobrodružná hra Core Keeper vychází 27. srpna 2024 krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch a digitálně pro PC.