Co přináší Asphalt Legends Unite?

17. července letošního roku obdrží závodní hra Asphalt 9 velkou aktualizaci, která změní název hry na Asphalt Legends Unite. Současně s touhle změnou se hra dostane na PlayStation 4 a PlayStation 5, stejně tak se bude prodávat v nové edici nazvané Supercharged Edition.

Usedněte za volant nejsilnějších sportovních vozů světa ve hře Asphalt Legends Unite, nejnovějším pokračování mnoholeté automobilové závodní série, a pusťte se do adrenalinového závodění v nádherných prostředích inspirovaných skutečnými lokalitami. Zaparkujte ve své virtuální garáži přes 250 hyperaut a proměňte se v globální legendu – sólo nebo ve hře pro více hráčů, ať už budete s ostatními soupeřit, nebo spolupracovat!

Chopte se řízení nejšpičkovějších superaut a vybavte je nejmodernějšími vylepšeními s pomocí hromady kreditů a žetonů, které jsou součástí fyzické Supercharged Edition. Díky těmto neocenitelným zdrojům snáz vylepšíte svoje auta na maximum a zajistíte, že vítězství v nespočtu adrenalinových soubojů, které vás čekají, budete mít ne na dosah, ale v kapse!

• Postavte se světu i přátelům: Vylaďte svoje auto, vstupte s ním na mezinárodní scénu a v online režimu pro více hráčů vyzvěte až sedm soupeřů ze všech koutů světa k napínavým meziplatformním závodům. Nebo se pusťte do soupeření na rozdělené obrazovce s přáteli, a to až ve čtyřech hráčích. Ve spolupráci s ostatními pak ovládněte závodní tratě a zanechte po sobě na asfaltu nesmazatelnou stopu!

• Připojte se ke globálním legendám: Staňte se součástí celosvětové závodní komunity, ve které vás nově navázaná přátelství poženou vpřed v touze po vítězstvích. Vstupujte do závodních klubů nebo je sami zakládejte a při stoupání žebříčkem společně odemykejte exkluzivní odměny. Spojte síly s titány série Asphalt a po jejich boku zanechte na závodních okruzích svůj trvalý odkaz!

• Vyberte si auto a rozdrťte konkurenci: Spoutejte sílu víc než 250 hyperaut od předních výrobců jako Ferrari, Porsche a Lamborghini, z nichž každé bylo pečlivě zkonstruováno tak, aby posunulo hranice rychlosti a výkonu. Usazeni za jejich volantem pak zdolávejte tratě inspirované slavnými místy naší planety, oblíbenými u závodníků z celého světa.

• Nechte se strhnout absolutní kontrolou: Pusťte se společně s ostatními do elektrizujícího závodění, nalaďte se na rytmus trati, předvádějte kaskadérské kousky vysmívající se gravitaci a s pomocí zrychlení, která vám rozpumpují adrenalin v krvi, zamiřte k vítězství. Přesné manuální ovládání nebo zjednodušené ovládání TouchDrive™ vám pomůže ukrást si celou show pro sebe!

• Arkádové závodění v té nejlepší podobě: Ponořte se do vzrušujícího světa vysokorychlostních závodů, ve kterém na vás čekají detailně zpracovaná vozidla, úžasné vizuální efekty a realistické dynamické nasvícení. Díky hratelnosti řítící se vpřed rychlostí 120 snímků za sekundu si podrobte asfaltový povrch každé trati a ovládněte globální žebříčky jako skuteční šampioni!

• Nastartujte svůj odkaz: V režimu kariéry se chopte volantu a vyrazte na cestu za závodnickou nesmrtelností, manévrujte zručně sezonami a zdolávejte při tom jednu překážku za druhou. Pociťte vzrušení z adrenalinových závodů a buďte připraveni na neustálý přísun časově omezených výzev a aktivit, které vás udrží v napětí. Tohle je vaše šance, jak za sebou zanechat odkaz, který bude ještě dlouho rezonovat celým závodním světem!

• Přizpůsobte si auto a udělejte dojem na ostatní: Upravte si každé svoje auto k obrazu svému a ukažte soupeřům svůj styl s pomocí jedinečných laků, disků, pneumatik nebo různých dílů karoserie!

• Víc než 250 oficiálně licencovaných hyperaut od Ferrari, Lamborghini, Porsche...

• Adrenalinový zážitek díky třicetisekundovým až dvouminutovým závodům.

• Zábavná arkádová hratelnost: nitro, válení sudů, otočky o 360 stupňů...

• Sami nebo ve více hráčích, lokálně nebo online, v kooperaci nebo proti sobě.

• Desítky „pohlednicových“ tratí s dynamickým nasvícením.

• Neustálý přísun nového obsahu – každá sezona přináší nové události a další auta!

Automobilová závodní hra Asphalt Legends Unite vychází krabicově 15. srpna 2024 pro herní konzole PlayStation 5 a Nintendo Switch ve speciální Supercharged Edition.

Majitelé PlayStation 5 získají se Supercharged Edition do začátku pět dalších hyperaut na základní úrovni, každé náležející k jedné z pěti herních tříd vozů – Porsche Taycan Turbo S, Ferrari 296 GTB, McLaren 765LT, Chevrolet Corvette ZR1 a W Motors Lykan HyperSport, dále elitního zástupce třídy A Lamborghini Countach LPI 800-4 na úrovni tří hvězdiček, 5 000 žetonů, 5 000 000 kreditů a navíc i exkluzivní livrej pro jejich nové Lamborghini Countach LPI 800-4!

Majitelé Nintenda Switch získají se Supercharged Edition do začátku pět dalších hyperaut na základní úrovni, každé náležející k jedné z pěti herních tříd vozů – Porsche Taycan Turbo S, Ferrari 296 GTB, McLaren 765LT, Chevrolet Corvette ZR1 a W Motors Lykan HyperSport, dále elitního zástupce třídy A Lamborghini Countach LPI 800-4 na úrovni tří hvězdiček a navíc i 5 000 žetonů a 5 000 000 kreditů!

Upozornění: Supercharged Edition pro Nintendo Switch neobsahuje herní kartu, ale pouze kód ke stažení hry z Nintendo eShopu.