Hitman: Blood Money Reprisal má stanovené datum vydání

Společnost Feral Interactive koncem měsíce potěší všechny hráče, co se těší na Agenta 47. Hra Hitman: Blood Money Reprisal pro Android a iOS vyjde 30. listopadu letošního roku. Verze pro Nintendo Switch bude následovat někdy během zimy.

Hitman: Blood Money Reprisal je reinkarnace hry Hitman: Blood Money, která původně spatřila světlo světa v roce 2006. Mobilní verze připravilo známé studio Feral Interactive (Medieval II: Total War a Alien: Isolation) a označuje ji jako vylepšenou a kompletně přepracovanou původní verzi, která se pochlubí různými vylepšeními, včetně nové mini-mapy a modernější hratelnosti.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Hitman: Blood Money Reprisal bude obsahovat 12 misí, které můžete řešit různými způsoby. Autoři vám chtějí dát naprostou volnost v tom, jaké zbraně použijete při likvidaci označených cílů. Jak se na sérii Hitman sluší, tak nejlepší je plnit úkoly hezky potichu a nenápadně. Mělo by to ale jít i bouřlivějším stylem.