Zaregistrujte se do Mortal Kombat Onslaught

Vypadá to, že už na konci letošního roku budeme mít možnost zahrát si netradiční variaci na známou krvavou bojovku. Mortal Kombat loni oslavil 30 let a současně byla představena mobilní hra Mortal Kombat Onslaught, sběratelskou hru na hrdiny, jež nabídne nový filmový příběh, bitvy v reálném čase a sbírání hrdinů, abyste si sestavili vlastní tým z ikonických postav světa Mortal Kombatu a bojovali s hordami nepřátel, zatímco se budete snažit zachránit všechny říše.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Těšit se můžete na známé hrdiny. S největší pravděpodobností nebude chybět Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kitana, Liu Kang, Jax, Mileena, Kung Lao nebo Johnny Cage. Celá hra se pak drží stylu série. Takže jsou tady kruté souboje a krvavé fatality, tedy zakončovací útoky, s nimiž se tahle značka za posledních 30 let tak proslavila.

Pokud se na Mortal Kombat Onslaught těšíte, můžete se už nyní předběžně zaregistrovat na Google Play a App Store. Za registraci obdržíte odměnu v podobě 15 tisíc zkušenostních bodů pro své bojovníky. Pak jsou tady cíle pro komunitu:

·         400 000 předběžných registrací - 20 lebečních koulí

·         600 000 předběžných registrací - 325 000 mincí

·         800 000 předběžných registrací - 200 krystalů

·         1 000 000 předběžných registrací - 20 Master Orbů

Když bude cíl splněn, obdrží odměnu každý, kdo se předběžně zaregistroval. Mortal Kombat Onslaught bude bezplatnou hrou.