Chystaný Warcraft byl potichu přejmenován a pro některé hráče je už dostupný

Chystaná hra odehrávající se ve známém fantasy světě Warcraftu byla potichu přejmenována a pro některé hráče je už dostupná.

Společnost Blizzard mobilní hru dříve představila pod názvem Warcraft Arclight Rumble. Po uzavřeném testování však došlo ke spuštění ve vybraných regionech a nově se jmenuje Warcraft Rumble. Podle mnohých je to mnohem chytlavější název.

Titul je zatím dostupný v zemích jako jsou Filipíny, Kanada, Finsko, Švédsko, Dánsko a Austrálie. Za několik měsíců se očekává spuštění po celém světě. Hra bude zdarma pro Android a iOS.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Warcraft Arclight Rumble je rychlá akční strategie vytvořená speciálně pro mobilní zařízení a zasazená do kultovního světa Warcraftu. Z něho nabídne známá prostředí, hrdiny i padouchy, které budete sbírat a bojovat s nimi ve formě miniaturních verzí v masivní kampani pro jednoho hráče, v kooperaci s přáteli i v multiplayeru.

Kampaň zahrne více než 70 misí a má prověřit schopnost hráčů sestavovat malé armády k efektivnímu překonávání jednotlivých výzev. Při sestavění armády musíte myslet na odlišné schopnosti a dovednosti každého hrdiny a padoucha.