Nejlepší hrou na Google Play je letos Apex Legends Mobile

Google dnes vyhlásil výsledky své každoroční ankety, ve které vyhlašuje nejlepší aplikace a hry. Letos nás výsledky překvapily tak napůl. Cenu za celkově nejlepší apku získal umělecký nástroj Dream by Wombo, zatímco nejlepší hrou se stává battle royale střílečka Apex Legends Mobile, kterou jsme mimochodem hodnotili v minulém čísle časopisu Applikace (přečíst si jej můžete zde).

Samotní uživatelé si za nejlepší aplikaci letošního roku zvolili aplikaci BeReal, která je populární hlavně mezi teenagery. Jde o sociální síť, která vždy jednou za den současně vybídne své uživatele, aby pořídili fotografií přední i zadní kamerou svého telefonu. Jakmile tak učiníte, můžete se podívat, co zrovna dělají vaši přátelé.

Zaměřme se ale detailněji na hry. Uživatelé si za nejoblíbenější titul zvolili Rocket League Sideswipe, kde hrajete fotbal se závodními auty. Hrou, která je nejlepší pro hraní s více hráči, je podle Googlu RPG zvané Dislyte. Nejlepší příběh údajně nabízí hra Inua – A Story in Ice and Time s pěknou kreslenou grafikou.

Výherci jednotlivých herních kategorií:

Nejlepší hra: Apex Legends Mobile

Volba uživatelů: Rocket League Sideswipe

Nejlepší hra pro více hráčů: Dislyte

Nejlepší nenáročná hra: Angry Birds Journey

Nejlepší hra z nezávislého herního studia: Dicey Dungeons

Nejlepší příběh: Inua – A Story in Ice

Nejlepší probíhající: Genshin Impact

Nejlepší pro tablety: Tower of Fantasy

To nejlepší z Play Pass: Very Little Nightmares