V Tap Force se budete cítit jako v devadesátkách

Tap Force je nadcházejícím titulem, jehož grafika a mechaniky vám možná připomenou arkádové automaty z devadesátek. Těšit se můžete na sbírání a vylepšování hrdinů různých vzácností a schopností, z nichž sestavíte tým a budete bojovat v ulicích.

Bojování se žraloky, nosorožci nebo obřím hmyzem však nebude jedinou náplní Tap Force. Když se zrovna nebudete mlátit na silnici se zloduchy, čeká vás otevírání obchodů se zbraněmi, aby se i nevinní občané města mohli bránit. Na výběr budou nunčaky, boxery, nože nebo třeba obyčejné trubky.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Kromě běžných potyček budete čelit i bossům v podobě obřích stvoření, jež mají zpravidla mnohem více životů, a poradit si s nimi nebude hračka. Samotný boj sice proběhne automaticky, ale sestavení skvadry a vylepšování jednotlivých hrdinů bude na vás.

Pokud vás titul zaujal, můžete si zapsat do kalendáře datum 24. srpna, kdy bude dostupný ke stažení pro zařízení se systémem Android či iOS. Zatím se můžete podívat na akční trailer, který láká na celé dobrodružství.