Očekávané Diablo Immortal je konečně tady

Dříve bylo oznámeno, že Diablo Immortal vyjde na mobilní zařízení 2. června a v ten samý den se otevře testovací program pro počítačovou verzi. Studio Blizzard ale fanoušky trochu překvapilo, jelikož hra vyšla pro Android i iOS už o den dříve.

Diablo Immortal je hra na hrdiny, což znamená, že se svým hrdinou, jenž disponuje mocnými schopnostmi, plníte příběhové úkoly a zabíjíte nepřátele. Na konci mise vás může čekat boss, který je zpravidla silnější a vydrží toho mnohem více. To vše a mnohem víc si užijete v příběhové kampani o délce zhruba 20 hodin. Další obsah budou vývojáři postupně přidávat.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Diablo Immortal je skvělé i v tom, že nabízí takzvaný cross-progression, což znamená, že veškerý postup nahraný na telefonu se vám přenese i na počítač, funguje to samozřejmě i opačně. Nutné je akorát propojení hry s účtem Battle.net. To vám mimochodem přijde vhod i po výměně telefonu či nechtěné odinstalace hry, veškerý postup si pak budete moci znovu načíst a nebude tedy třeba bědovat nad ztracenými hodinami času.

Pokud máte doma konzoli, tak vás možná potěší, že ke hraní nového Diabla budete moci využít její ovladač (jen musí podporovat Bluetooth). Už nyní si můžete titul zdarma nainstalovat na telefon a tablet v obchodech Google Play a App Store. Na počítačích přes Battle.net bude dostupný dnes v 19:00.

Zdroje: Tisková zpráva