Vybrali jsme nejzajímavější hry roku 2021

Nechce se vám listovat knihovnou Google Play a App Store a doufat, že narazíte na nějakou zajímavou mobilní hru? Nemusíte! Udělali jsme to za vás a vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších her, které vyšly v roce 2021.

Z našeho seznamu by si měl vybrat každá. Máme tady nevšední sportovní hru v podobě Rocket League: Sideswipe a rallye závody Rush Rally Origins, které kombinují klasické akční závody z ptačí perspektivy s moderní grafikou.

Dále skvělou tahovou akci XCOM 2 Collection, real-time strategii Northgard založenou na severské mytologii s Vikingy nebo 2D akci Actraiser Renaissance se simulací budování města.

Ještě jste si nevybrali? V seznamu samozřejmě nemohou chybět souboje v uzavřených arénách v Pokémon Unite, League of Legends: Wild Rift, těžká střílečka Tesla Force (jen pro ty, co mají pevné nervy) a menší oddechovka v podobě zábavné střílečky My Friend Pedro: Ripe for Revenge.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.