Další nápad z Návratu do budoucnosti realitou. Přichází samosušící bunda!
Koncem října proběhlo významné výročí pro milovníky sci-fi a fanoušky filmové trilogie Návrat do budoucnosti. 21. Října 2015 byl totiž přesně ten den, kdy hrdinové filmu navštívili budoucnost. A my jsme tak mohli udělat srovnání toho, jak se liší skutečnost od představ filmařů. Ostatně, článek si můžete přečíst zde!

A nyní bychom tento seznam museli ještě rozšířit o samosušící bundu, jakou měl v Návratu do budoucnosti 2 Marty McFly. Autoři projektu momentálně sbírají peníze na serveru Kickstarter, přičemž požadují 12 tisíc dolarů. Pokud si budete chtít bundu předplatit, můžete jí získat za nějakcýh 150 dolarů.Každopádně, celé to funguje tak, že je bunda vybavena dvojici větráků. Ty napájí drobná baterie a větráky prý disponují výkonem srovnatelným s běžnými fény na vlasy. Po zmáčknutí tlačítka větráky naženou vzduch dovnitř bundy a proces sušení tak probíhá přímo uvnitř. Kromě toho bunda obsahuje kapsy na telefon i tablet.

K dispozici je několik barevných variant, přičemž nechybí ani kousek podobný tomu filmovému. Na druhou stranu, pokud si potrpíte na hezké věci, téhle bundě se asi nejspíš vyhnete. Na kráse moc nepobrala. Pokud ale často končíte jako zmoklá slepice, můžete nápad podpořit zde!