YouTube Music rekapituluje hudební hity roku 2020
Poté, co Instagram Stories zamořily hudební statistiky ze Spotify, přichází i YouTube Music se svou hudební rekapitulací. Uživatelé najdou v aplikaci i na webu žebříčky žánrové, ale i jeden osobní, tedy playlist skladeb, které jste si v roce 2020 pouštěli nejčastěji.

Zajímavosti ani zábavné statistiky ve stylu Spotify tu nenajdete, jde jen o playlist. Za jedinou zajímavost se dá považovat fakt, že aplikace bere v potaz i hudební videa, ať už jde o záznamy koncertů, různé covery nebo písničky zveřejněné jen na YouTube.

Pokud jde o hity roku, tak ty byly sestaveny na základě dat českých posluchačů. Mezi top interprety jsou totiž i česká jména. Playlist TOP Hits of 2020 najdete zde, žánrové žebříčky pak na webové verzi služby. Písničky si můžete přehrát zdarma, jen vás občas vyruší reklama. Premium verze bez reklam stojí 149 Kč měsíčně.  

YouTube Music Premium si můžete předplatit zde.
Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.