Sluchátka za 1 Kč a Samsung i Xiaomi se slevou

V květnu mohou zákazníci operátora využít tarifní dotaci na kompletní portfolio Samsung a Xiaomi. Nechybí ani dvě oblíbené korunovky a extra tarifní dotace na vybrané modely telefonů. Nadále platí nabídka sluchátek za 1 Kč k telefonu se smlouvou a tarifní dotace na hardware, produkty Apple a T Phone s T Tabletem.

Květnová nabídka potěší oblíbenými korunovkami. Zastoupí je model Samsung Galaxy A05s 64GB a Xiaomi Redmi 13C 5G 128GB, které si tak zákazníci mohou pořídit již za 1 Kč s tarifem Neomezeně XL. Extra dotací jsou podpořeny také modely Samsung Galaxy A25 5G 128GB nebo Samsung Galaxy S24 256GB. Jako výhodnou dvojičku zákazníci zakoupí kombinaci Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 256GB spolu s Xiaomi Redmi 10 5G 64GB. Tarifní dotace se vztahují na kompletní portfolio značek Samsung a Xioami.

Ke každému telefonu zakoupenému se smlouvou na 24 měsíců čekají i v květnu na zákazníky stylová černá či bílá sluchátka od T-Mobilu za pouhou 1 Kč.

Nadále pokračuje nabídka tarifních dotací na hardware v podobě notebooků Acer, televizorů Philips a herních konzolí Sony Playstation 5 slim. Další extra dotace se vztahují na všechny modely Apple a T Phone a T Tablet. T Phone (2023) lze zakoupit již za 199 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou.

Více na T-Mobile.cz.