Multifunkční chytré hodinky Xiaomi Watch S3

Xiaomi oznámilo celosvětové uvedení své nejnovější řady nositelných zařízení. Po chytrém náramku Xiaomi Smart Band 8 Pro a stylových chytrých hodinách Xiaomi Watch S3 přicházejí hodinky Xiaomi Watch 2, které nabízejí uživatelům mimořádný zážitek díky své komplexní funkčnosti a stylovému designu.

Hodinky Xiaomi Watch 2 jsou vybaveny operačním systémem Google Wear OS a poskytují uživatelům plynulý a stabilní zážitek. Obsahují 5 nejčastěji používaných aplikací a podporují dalších více než 200 aplikací třetích stran, takže uživatelé mají vždy na výběr. Pro zajištění rychlého a efektivního výkonu jsou hodinky Xiaomi Watch 2 poháněny platformou Snapdragon W5+Gen 1 Wearable. Dvoujádrová architektura umožňuje autonomní přepínání s vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie, což díky 495mAh baterii a velkému 32G úložišti přináší dlouhou výdrž až 65 hodin při běžném používání.

Hodinky Xiaomi Watch 2 mají elegantní a propracovaný design, 1,43″ AMOLED displej a středový rámeček z hliníkové slitiny. Tyto chytré hodinky váží přibližně 37 g, takže je lze pohodlně nosit při sportovních aktivitách nebo během spánku. Chytré hodinky jsou k dispozici s možností výběru černého nebo stříbrného řemínku s různými možnostmi materiálů a barev mimo balení, které doplní váš outfit.

Hodinky Xiaomi Watch 2 jsou také poprvé vybaveny funkcí dálkového ovládání fotoaparátu, která uživatelům umožňuje zobrazit náhled mobilního fotoaparátu přímo na zápěstí pro pořizování fotografií a nahrávání videa. Tato praktická funkce je užitečná zejména pro fotografické nadšence a je podporovaná s telefony Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Xiaomi 13T Pro a Xiaomi 13T, zatímco funkce náhledu videa je podporována pouze s telefony Xiaomi 14 Ultra a Xiaomi 14.

Hodinky Xiaomi Watch 2 navíc podporují více než 160 sportovních režimů včetně nových režimů zimních sportů. Dokáží zaznamenávat vzdálenost a průměrnou rychlost každého skluzu, a dokonce mapovat lyžařské stopy uživatele. Dvoupásmové GNSS L1+L5 pomáhá uživatelům přesně určit svou polohu na sněhu nebo v jiném náročném prostředí. Po spolupráci se společností Strava rozšířila společnost Xiaomi svou spolupráci se společností Suunto. Uživatelé tak mohou snadno synchronizovat svá sportovní data a data o spánku mezi aplikací Mi Fitness a aplikacemi uvedených společností, což zajišťuje nepřerušovaný záznam dat při používání hodinek Xiaomi Watch 2.

Hodinky Xiaomi Watch 2 nabízejí vylepšené a vysoce přesné sledování zdravotního stavu díky vylepšenému 12kanálovému modulu pro sledování srdečního tepu. Vylepšený algoritmus pro sledování spánku integruje údaje o kyslíku v krvi a dechu pro komplexní analýzu a přesnější údaje o zdravotním stavu. Kromě toho aplikace Mi Fitness nabízí také zajímavou funkci Spánková zvířata. Po sedmi po sobě jdoucích dnech nošení hodinek vygeneruje “spánkové zvíře”, které na základě sedmidenního spánkového vzorce nejlépe reprezentuje stav spánku uživatele.

Doporučená maloobchodní cena je 4 599 Kč.