Lenovo a Motorola představily Smart Connect

Společnosti Lenovo a Motorola uvedly na trh Smart Connect, softwarové řešení, které sjednocuje digitální ekosystémy a vytváří tak bezproblémový zážitek z více zařízení. Toto oznámení dokazuje závazek společností poskytovat chytřejší softwarová řešení pro všechny.

Funkce Smart Connect je ideální pro všechny spotřebitele, včetně studentů, podnikatelů, hráčů a tvůrců, a eliminuje přerušení při propojování kompatibilních* zařízení díky bezproblémovému připojení základních zařízení, jako jsou telefony, tablety a počítače. Uživatelé tak mohou bez námahy přepínat mezi úlohami a zachovat nepřerušovaný pracovní proces. Spotřebitelé si pro zjednodušení práce také nemusí kupovat zařízení se stejným operačním systémem.

Uživatelé mohou snadno rozšířit vše, co se zobrazuje na telefonu, na větší obrazovku, například snadno přesunout hry, filmy, seriály a aplikace z telefonu na televizor a získat více prostoru pro práci a zábavu.

Smart Connect nabízí zážitky, jako např:

●      Multifunkční ovládání: navigace mezi počítačem, tabletem a telefonem pomocí jediné klávesnice a myši zajišťuje plynulý pohyb kurzoru pro bezproblémové ovládání. Díky tomu je úprava dokumentu na počítači Lenovo a zároveň načítání obsahu z tabletu a současném jednání s kolegy prostřednictvím chytrého telefonu bezproblémovým zážitkem v celém

●      Streamujte potáhnutím: jednoduchým posunutím prstu přejděte mezi aktivitami aplikace v různých zařízeních. Uživatelé mohou sledovat video na tabletu a pokračovat tam, kde skončili na počítači, nebo začít poslouchat podcast na smartphonu Motorola po dobu běhu a pokračovat v poslechu na jiném zařízení doma. Jedním přejetím prstu udržíte nepřetržité přehrávání bez přerušení.

●      Synchronizace upozornění: zůstaňte v obraze pomocí zpráv a upozornění na jakémkoli zařízení a zajistěte, že budete mít aktuální informace, aniž byste museli přepínat mezi zařízeními a přerušovat práci.

●      Centrum sdílení: bez námahy sdílejte soubory a média mezi různými kompatibilními zařízeními s různými operačními systémy a zjednodušte si úkoly od cestovních plánů po poznámky z výzkumu. Pomocí centra sdílení mohou studenti přistupovat k velkým souborům a sdílet je bez problémů napříč připojenými zařízeními bez toho, aniž by zabíraly spoustu úložného prostoru. Ať už jde o úpravu nejnovějšího virálního tance na TikToku na počítači nebo sdílení souborů skupinových projektů, centrum sdílení umožňuje snadné a efektivní ukládání.

●      Inteligentní schránka: odstraňte potřebu posílat e-maily nebo používat službu zasílání zpráv pro kopírovaní obrázků do jiného zařízení kopírováním a vkládáním textu anebo obrázků v telefonech, počítačích a tabletech, jako kdybyste pracovali na jednom zařízení.

●      Okamžitý hotspot: proměňte svůj telefon na HotSpot pro okamžité a chráněné internetové připojení pro svůj tablet nebo počítač bez nutnosti zadávat heslo.

●      Webkamera: využijte výhody kamer s vysokým rozlišením a proměňte svůj smartphone na webovou kameru pro videohovory nebo živé přenosy, čímž zlepšíte svou přítomnost při práci na dálku. Uživatelé mohou také maximalizovat videohovory z telefonu tím, že je přesunou na velkou obrazovku televizoru.

●      Víc prostoru pro práci a zábavu: rozšiřte všechno, co zařízení Motorola dokáže. Spotřebitelé s ním mohou streamovat videa, hrát hry nebo spustit mobilní plochu ze svého zařízení na chytrém televizoru.

Smart Connect představí uživatelům nové zkušenosti a možnosti a bude k dispozici na jakémkoli počítači Lenovo s operačním systémem Windows 10 nebo novějším prostřednictvím obchodu Microsoft Store a na vybraných tabletech Lenovo a zařízeních Motorola prostřednictvím obchodu Google Play.

Kompatibilita zařízení a požadavky budou zveřejněny v době uvedení na trh. Tato funkce bude k dispozici v následujících měsících, sledujte více!

* Podrobnosti o kompatibilitě zařízení budou sděleny při uvedení na trh.