Slevy na Samsung i extra tarifní dotace

Únor bude u T-Mobile patřit značce Samsung a přinese jak oblíbenou korunovku, tak dotace na celé portfolio. Nadále pokračuje výhodná nabídka tarifních dotací na hardware a jako každý měsíc mohou zákazníci uplatnit extra dotaci na T Phone i na portfolio produktů Apple.

Korunovkou měsíce února je model Samsung Galaxy A14 64GB, dostupný za 1 Kč s tarifem 10 GB Plus s výhodou. Extra dotací budou podpořeny také modely Samsung Galaxy A34 5G 128GB nebo Samsung Galaxy A54 5G 128GB, který bude dostupný již za 5 499 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou. Tarifní dotace se budou vztahovat na celé portfolio Samsung.

Zákazníci, kteří nechtějí k tarifu nový telefon, mohou využít tarifní dotace na hardware. V nabídce naleznou například notebooky Acer, televizor Philips nebo herní konzoli Sony PlayStation 5 slim.

T-Mobile nadále poskytuje extra dotace na všechny modely Apple iPhone, Apple Watch a iPad. Za výhodnou cenu mohou zákazníci zakoupit také oblíbené telefony T Phone nebo T Phone Pro, který je dostupný již za 1 499 Kč k tarifu Neomezeně XL s výhodou.

Více na T-Mobile.cz.