Slevy na Xiaomi a výhodné předplacenky pro studenty

Na září si T-Mobile připravil slevy na kompletní portfolio značky Xiaomi. Chybět nebude ani oblíbená korunovka a extra dotace na vybrané modely, které se vztahují také na nové telefony T Phone. Studenti se mohou těšit na zvýhodněné předplacené karty.

Nový školní rok odstartuje s korunovkou v podobě oblíbeného modelu Xiaomi Redmi 12C 128 GB. Extra dotací bude zvýhodněný také Xiaomi Redmi 10 5G G4GB dostupný za 1 499 Kč a modely Xioami Redmi Note 12 Pro 5G 128GB a XIoami Redmi Note 12 5G 128 GB, oba již za 1 999 Kč. Tarifní dotace se budou vztahovat na kompletní portfolio Xiaomi.

Extra tarifní dotace budou moci zákazníci uplatnit také na nové modely T Phone, T Phone Pro a T Tablet (dostupný již za 999 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou).

Až do konce roku platí speciální nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací až 5000 Kč podle výše tarifu. Vybrané notebooky jsou navíc podpořeny další dotací 2 500 Kč. I v září pak mohou zákazníci využít tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Pro žáky a studenty si T-Mobile připravil speciální nabídku výhodných předplacených karet, která bude platná během celého září. Všichni studenti mladší 26 let, kteří předloží na prodejně platný doklad (potvrzení o studiu, žákovský/studentský průkaz, ISIC kartu, EŽK či studentskou kartu Českých drah) a dají nám svůj e-mail, si budou moci zakoupit jednu předplacenou kartu s 10GB dat  na měsíc za 30 Kč, kterou jim na prodejně aktivujeme (hodnota karty je 200 Kč).

Více na t-mobile.cz.